Wczytuję dane...

Deco

Gniazda i wyłączniki Deco

Na to jak prezentują się dane wnętrza, wpływ ma bardzo wiele czynników. W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy dla naszych klientów prezentowane poniżej gniazda i włączniki Deco. Produkty te łączą w sobie nie tylko wygodę użytkowania, a także wysoką jakość wykonania, ale także doskonałą prezencją. Dzięki czemu z łatwością komponują się one z różnorodnymi aranżacjami wnętrz i podkreślają ich stylistkę. 

Takie detale jak zamontowane na ścianach gniazdka lub włączniki, z pozoru nie mają znaczenia, jednak w efekcie potrafią zrujnować cały wygląd pomieszczenia. Dlatego polecamy postawić na sprawdzone i stylowe rozwiązania. Szeroka oferta obejmująca gniazda i włączniki Deco sprawia, że w naszym sklepie każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie i potrzeb swoich wnętrz w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Unikalnych wariantach kolorystycznych oraz rodzajach wykończenia. 

Gniazda i włączniki Deco wykonywane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które odporne jest na powstanie na nim zarysowań, a także odbarwień będących wynikiem długotrwałego oddziaływania promieni słonecznych i dostępne są w uniwersalnych kolorach: białym, czarnym oraz grafitowym. Dzięki czemu z łatwością można dobrać je do panującej we wnętrzu stylistyki. Dodatkowo przedstawione w naszej ofercie gniazda i włączniki Deco to produkty, które pozwalają na zamontowanie ich zarówno poziomo jak i pionowo w zależności od indywidualnych potrzeb użytkowników. 

Rodzaje gniazd i włączników Deco oferowanych w Eltech 

Szeroka gama produktów tej marki, sprawia, że specjalnie dla naszych klientów możemy zaoferować gniazda i włączniki Deco mocowane za pomocą samozacisków lub zacisków śrubowych takie jak: 

  • - gniazd Rj45, 
  • - gniazda RTV, 
  • - gniazda prądowe pojedyncze i podwójne, 
  • - łączniki krzyżowe, 
  • - łączniki żaluzjowe, 
  • - oraz gniazda antenowe SAT. 

Wraz z kompatybilnymi z nimi ramkami, pozwalającym wykończyć zamontowane gniazda w całkowicie estetyczny sposób bez zbędnego wysiłku. Dedykowane do montażu podtynkowego między innymi na ścianach murowanych lub wykonywanych z płyty kartonowo-gipsowej. 

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu, w której można znaleźć nie tylko gniazda i włączniki Deco, ale i wiele innych elementów niezbędnych w trakcie remontu  i budowy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów