Wczytuję dane...

Impresja

Gniazda i wyłączniki Impresja

Tworząc wnętrze należy mieć na uwadze wszystkie jego elementy. Jeden niefortunnie dobrany dodatek może popsuć starannie dobieraną estetykę całego wnętrza. Seria Impresja to połączenie elegancji, prostych kształtów i funkcjonalnych rozwiązań. Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego sprawdź ofertę ramek i gniazd sklepu internetowego ELTECH-POZ serii Impresja.

Impresja ramki i gniazda

Projektanci, przy tworzeniu tej serii, brali także pod uwagę wysokie wymagania estetycznie klientów. Dzięki eleganckiemu kształtowi i szerokiej gamie kolorystycznej kolekcja Impresja będzie pasować do różnych pomieszczeń. Zarówno miłośnicy klasycznego stylu, jak i nowoczesnego, industrialnego wnętrza, śmiało sięgną po elementy tej serii.

Ramki do włączników i wyłączników serii Impresja często wybierane są do loftowych wnętrz, gdzie najważniejsze jest utrzymanie minimalizmu i harmonijnej, surowej przestrzeni. Uniwersalna biel i beż to wciąż najczęściej wybierane kolory osprzętu podtynkowego, dlatego nie mogło zabrakło ich w serii Impresja i ofercie sklepu ELTECH-POZ. 

Ramki do włączników i wyłączników serii Impresja wykonane są w pojedynczej, podwójnej i potrójnej wersji. Można montować je w pionie i w poziomie oraz łączyć (dodawać dowolny produkt tej serii), tworząc tym samym wielofunkcyjne konfiguracje. Gniazda tej serii dostępne są także w wersjach: podwójne, pojedyncze, z uziemienie data, antenowe radio - telewizja - satelita, antenowe typu F, bryzgoszczelne (hermetyczne) przeznaczone do montażu np. w łazience, i wiele innych.

Wysoka estetyka i niezawodna funkcjonalność serii Impresja

Szeroka oferta produktów serii Impresja daje możliwość wyposażenia nie tylko apartamentów, domów jednorodzinnych, ale także biur, hal produkcyjnych oraz sklepów. Wysoka jakość gniazd i ramek oraz staranność ich wykonania gwarantuje bezpieczne użytkowanie tej serii przez długi czas. Każdy produkt posiada wymagane atesty oraz certyfikaty, uznawane na całym świecie. Skorzystaj z oferty sklepu internetowego ELTECH-POZ i znajdź rozwiązanie pasujące do Ciebie i Twojego wnętrza.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów