Wczytuję dane...

Karre

Gniazdo Karre – bezpieczeństwo i estetyka

Gniazdo Karre to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów, oczekujących nie tylko bezpiecznego i funkcjonalnego wykończenia instalacji elektrycznej, ale też elementów zapewniających estetyczny wygląd przestrzeni. Seria Karre wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, doskonale wpisując się w nowoczesne wnętrza, urządzone z dbałością o każdy szczegół, a jednocześnie gwarantując spełnienie rygorystycznych norm bezpieczeństwa. 

W naszym sklepie posiadamy kontakt elektryczny Karre w wielu wersjach kolorystycznych (w tym modny odcień kremowy) oraz o zróżnicowanych parametrach. Dostępne jest gniazdo Karre z uziemieniem lub bez, pojedyncze i wielokrotne; mamy gniazda telefoniczne, RTV-SAT czy gniazda data w kilku kolorach. Oferujemy również szeroką gamę niezbędnych akcesoriów, takich jak ramki, plakietki i zaślepki. Dzięki kołnierzom uszczelniającym możliwe jest otrzymanie stopnia ochrony IP44, niezbędnego w miejscach narażonych np. na działanie wilgoci. Mamy też praktyczne adaptery natynkowe, umożliwiające dostosowanie sposobu montażu do indywidualnych potrzeb. 

Funkcjonalny i nowoczesny wyłącznik Karre

Nowoczesny i designerski wyłącznik Karre spodoba się osobom ceniącym sobie na równi funkcjonalność i estetykę. Znajdą u nas Państwo łączniki Karre oświetleniowe, schodowe, dzwonkowe czy do obsługi żaluzji. Można zakupić wyłącznik Karre z różnymi prostymi symbolami, ale też przyciski podświetlane lub z pustym polem opisowym, do uzupełnienia w dowolny sposób. 

Seria Karre to najwyższa jakość, nowoczesna technologia, design oraz funkcjonalność - seria Karre wyznacza nową granicę perfekcjonizmu.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów