Wczytuję dane...

As

Wyłącznik, gniazdo As

Gniazda i wyłączniki umożliwiają bezpieczne korzystanie z instalacji elektrycznej w domu czy biurze. Dziś muszą spełniać już nie tylko walory funkcjonalności, ale także prezentować się elegancko w każdym wnętrzu. Taka właśnie jest seria produktów osprzętu elektrycznego As, charakteryzująca się niebanalnym, nowoczesnym wzornictwem połączonym z niezawodnością w działaniu.

Włączniki / wyłączniki As z najlepszych materiałów

Włączniki / wyłączniki As wykonane z wysokiej jakości materiałów odznaczają się wytrzymałością mechaniczną i gwarantują możliwość użytkowania przez długi czas. Szeroki wybór prezentowanych w naszej ofercie produktów firmy Ospel pozwala także wybrać najlepiej dopasowane do danej instalacji elektrycznej. Posiadamy włączniki oraz wyłączniki z pojedynczym klawiszem nadające się idealnie do uruchamiania dzwonka do drzwi, podwójne łączniki do światła oraz sterowania żaluzjami, a także urządzenia potrójne.

Gniazda i ramki As - szeroki wybór

W sprzedaży mamy także ramki As w różnorodnych, neutralnych kolorach oraz miejscem na umieszczenie od 1 do 5 gniazd. Ich charakterystyczne wykończenia sprawiają, że znakomicie dopasowują się wizualnie do każdego wnętrza mieszkalnego oraz biurowego.

Szeroka gama produktów oferowanych w naszym sklepie internetowym pozwala również wybrać najlepsze gniazda wykonane z tworzywa wysokiej jakości. Każde gniazdo As to gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia użytkownika. Produkty występują też w różnych wersjach kolorystycznych, a także z klapką ochronną. Gniazda bryzgoszczelne z uziemieniem oraz możliwością zamontowania w ramkach wielokrotnych są wyjątkowo skuteczne w przypadku konieczności umieszczenia ich w pomieszczeniach o szczególnym narażeniu na wilgoć.

Nasza oferta to także okazja dla Państwa, by wybrać gniazdo antenowe As z wysokim współczynnikiem tłumienia do montażu podtynkowego. Dostępne w serii As gniazdo RTV gwarantuje najlepszy stosunek ceny do jakości wykonania.

Wszystkie produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym z gwarancją na 24 miesiące oraz realizacją zamówienia w czasie do 48 godzin.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów