Wczytuję dane...

Junior

Gniazdo Junior – hermetyczne gniazda z ochroną IP54

Warunki panujące w niektórych pomieszczeniach wymagają zastosowania nadzwyczajnych środków ostrożności. Dostępne w naszym sklepie gniazdo Junior to odpowiedź na potrzeby Klientów poszukujących wysokiego stopnia ochrony, a jednocześnie oczekujących doskonałej jakości, funkcjonalności i estetyki. 

Hermetyczne gniazdo Junior przeznaczone jest do użytkowania w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci czy na zapylenie. Dostępne modele mają stopień ochrony IP54 i znajdują swoje zastosowanie zarówno w pomieszczeniach gospodarczych (takich jak piwnica lub garaż), jak i w obiektach przemysłowych. Przeznaczone do montażu natynkowego kontakty elektryczne Junior spełniają rygorystyczne normy, gwarantując pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania różnego rodzaju sprzętu elektrycznego. Mogą Państwo dobrać kolory optymalnie pasujące do planowanego zastosowania np. uniwersalną biel lub brąz. 

Wyłącznik Junior – pełna ochrona i funkcjonalność

Wyłącznik Junior to wysokiej jakości produkt z profesjonalnej linii hermetycznej, doskonale nadający się do montażu w pomieszczeniach narażonych na niekorzystne warunki. Hermetyczne łączniki Junior sprawdzą się tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa ochrona – pozwolą na komfortowe korzystanie z instalacji oświetleniowej lub innej. W ofercie mamy wyłączniki krzyżowe, dzwonkowe, schodowe bądź oświetleniowe, wśród których każdy znajdzie model optymalnie dostosowany do konkretnych potrzeb. Wyłącznik Junior to połączenie zgrabnej konstrukcji, skutecznego zabezpieczenia przed awarią czy porażeniem, a także wygodnego użytkowania. 

Produkty serii JUNIOR to zgrabna, ciekawa linia hermetyczna, przeznaczona dla budownictwa przemysłowego oraz pomieszczeń gospodarczych (piwnic, garaży, itp.), narażonych na działanie wilgoci i zapylenia. Produkty posiadają stopień ochrony IP54 oraz wymagane certfikaty i deklaracje zgodności pod względem bezpieczeństwa użytkowania.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów