Wczytuję dane...

Bis

Gniazdo Bis dla zwolenników klasyki

Dostępne w naszej ofercie gniazdo prądowe Bis to propozycja dla zwolenników tradycyjnych rozwiązań o ponadczasowym designie, pasujących do wielu rodzajów wnętrz. Gniazdo Bis przeznaczone jest do wygodnego montażu natynkowego, a dzięki uniwersalnej formie i klasycznemu białemu odcieniowi świetnie wkomponowuje się w każdą przestrzeń. Znajdą Państwo u nas gniazdo Bis pojedyncze lub podwójne, z uziemieniem bądź bez – bez problemu każdy wybierze produkt dostosowany do planowanego zastosowania. 

Stawiamy na najwyższą jakość, bezpieczeństwo i wygodę funkcjonowania. Seria Bis to uniwersalna alternatywa dla bardziej charakterystycznych elementów instalacji elektrycznej, pozwalająca na szybkie i proste wykończenie wnętrz o tradycyjnym charakterze. 

Funkcjonalny wyłącznik Bis – wygoda i bezpieczeństwo

Wyłącznik Bis to połączenie klasycznej prostoty z komfortem użytkowania. Nasze łączniki Bis wykonano z precyzją zapewniającą najwyższą jakość i estetyczny wygląd. Mają stopień ochrony IP20, nadający się do większości pomieszczeń w domu, mieszkaniu czy biurze i obiekcie komercyjnym. Z powodzeniem zamontują Państwo wyłącznik Bis natynkowo, by cieszyć się wygodnym korzystaniem z oświetlenia, dzwonka do drzwi, automatycznych żaluzji itp. 

W naszym sklepie dostępne są łączniki pojedyncze i podwójne, dzięki którym można bez problemu dostosować sterowanie oświetleniem lub innymi systemami do własnych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu z naszą profesjonalną obsługą.

Bis to tradycyjna seria natynkowa, o niezobowiązującej stylistyce. Asortyment zapewnia wyposażenie wnętrza w niezbędne łączniki i gniazda.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów