Wczytuję dane...

Oprawy oświetleniowe

oprawy-oswietleniowe

Oprawy oświetleniowe najwyższej jakości

Oferujemy oprawy oświetleniowe do wszystkich typów lamp i instalacji oświetleniowych. Sprzedajemy wysokiej jakości osprzęt i żarówki do różnych typów świetlówek i lamp halogenowych oraz ledowych. Proponowane przez nas oprawy oświetleniowe i pozostałe produkty zostały przetestowane pod kątem jakości, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania. Każda dostępna w naszym sklepie oprawa oświetleniowa, świetlówka, żarówka i zapłonnik to produkty dopuszczone do obrotu i użytkowania na rynku polskim. Wszystkie oferowane akcesoria i oprawy oświetleniowe to solidne markowe produkty objęte gwarancją producenta.

Akcesoria i oprawy oświetleniowe

Świetlówki led to doskonałe źródło światła. Są oszczędne, emitują mniej ciepła niż tradycyjne modele świetlówek, a jednocześnie gwarantują utrzymanie wysokiej jakości emitowanego światła w długim okresie. Ponadto nowoczesna świetlówka to lampa ekologiczna. Oprócz tego jest solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki temu w pełni bezpieczna dla użytkownika, także podczas wykonywania czynności serwisowych, w tym w trakcie wymiany świetlówki na nową. Nasza firma oferuje jakościowe akcesoria do lamp świetlówkowych, takie jak oprawy elektryczne, które znajdują zastosowanie w obiektach publicznych, szpitalach oraz w budynkach komercyjnych, w tym w biurach, warsztatach. Nasze świetlówki ledowe coraz częściej są też elementem wyposażenia domów i mieszkań. 

Jak wybrać oprawy oświetleniowe?

Jeżeli szukasz dobrej oprawy do świetlówek, to jesteś we właściwym miejscu. W naszym sklepie dostępne są oprawy oświetleniowe o różnej wielkości. Urządzenia różnią się długością i liczbą świetlówek w oprawie. Oprawy dostępne są w zestawach ze świetlówkami o różnej mocy. Poszczególne modele różnią się kształtem i liczbą świetlówek, które można w nich zamontować. Dzięki zastosowaniu ledów o odpowiedniej mocy strumienia świetlnego, które jednocześnie generują określony rodzaj barwy światła, można dostosować intensywność i jakość emitowanego światła do wymagań, jakie stawia się źródłom światła przeznaczonym do zastosowania w poszczególnych pomieszczeniach. Każda oprawa na świetlówki jest wyposażona w gniazda, które umożliwiają szybki montaż. Oferujemy solidne lampy i oprawy oświetleniowe, które można dopasować do każdego pomieszczenia i budynku.

Oprawy oświetleniowe zewnętrzne i wewnętrzne

“Eltech-Poz” ma Państwu do zaoferowania szeroki wachlarz produktów z kategorii oświetlenia. Nasz asortyment jest skierowany do klientów indywidualnych oraz do wszelkich firm z branży wykańczania wnętrz takich jak: projektanci wnętrz, firmy remontowo - budowlane, wykończeniowe oraz zajmujące się pracami elektrycznymi i instalacyjnymi.

Posiadamy szeroki asortyment w cenach hurtowych. Większość produktów dostępnych jest w naszym magazynie i wysyłamy je w ciągu 24 godzin. Posiadamy tysiące produktów takich jak: żarówki, świetlówki, oprawy montażowe, adapterytaśmy led oraz inne specjalistyczne źródła światła jak np. żarniki metalohalogenowe.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów