Wczytuję dane...

Viko

Hermetyczne gniazdo Viko

W przypadku wyboru gniazd prądowych bezpieczeństwo stanowi absolutny priorytet. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę produktów pochodzących od renomowanych producentów, spełniających najbardziej rygorystyczne normy. Hermetyczne gniazdo Viko to doskonały wybór dla wymagających Klientów, szukających wysokiej jakości i dobrej szczelności. 

Wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego gniazdo Viko ma podwyższony stopień ochrony IP54. Oznacza to, że z powodzeniem można zastosować je w pomieszczeniu, w którym będzie narażone na wilgoć czy kontakt z wodą (jak np. łazienka). Hermetyczne gniazdo prądowe Viko przeznaczone jest do montażu natynkowego. W ofercie znajdują się kontaktu pojedyncze i podwójne, wyposażone w nieprzezroczystą klapkę, stanowiącą dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem. 

Wyłącznik Viko z ochroną IP54

Wyłącznik Viko z ochroną IP54 to kolejny ważny element instalacji elektrycznej, nieoceniony przy pracach np. nad funkcjonalnym oświetleniem. Wykorzystanie hermetycznych łączników Viko pozwala skutecznie zapobiegać awariom czy wypadkom, gdyż dzięki bryzgoszczelności można używać ich nawet w wilgotnych i narażonych na kontakt z wodą pomieszczeniach. 

Wyłącznik Viko to propozycja gwarantująca nie tylko bezpieczeństwo, ale też w pełni estetyczny wygląd. Minimalistyczne elementy w ponadczasowym szarym odcieniu wpasują się doskonale zarówno w nowoczesne, jak i w bardziej klasyczne wnętrza. Mogą Państwo zdecydować się na łączniki z symbolicznymi oznaczeniami, ułatwiającymi codzienne użytkowanie. 

Klasyczna seria osprzętu natynkowego o klasie szczelności IP54 znajdująca zastosowanie w wilgotnych pomieszczeniach.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów