Wczytuję dane...

SIMON 54 Premium

Gniazda i włączniki Simon 54 Premium 

Przedstawiamy Państwu szeroką gamę gniazd i włączników z naszej kolekcji Simon Premium 54. Stworzyliśmy specjalną kolekcję idealnie wpasowującą się w każde w wnętrze, nawet to najbardziej wymagające. Nasz asortyment zawiera zarówno gniazda i włączniki oraz ramki i łączniki, wykonane przez profesjonalistów w celu zapewniania naszym produktom najlepszej jakości i wytrzymałości. Dzięki nam masz możliwość zainstalowania wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.

Zalety naszej kolekcji

Nasze kolekcja została stworzona w myśl zarówno wymagających i trudnych wnętrz, jak i mieszkań w stylu klasycznym, ale również idealnie wpasuje się w te nowoczesne.  Kolekcja posiada produkty w dwóch rodzajach kolorystycznych. Pierwszy z nich to klasyczna biel, jest to jedne z najbardziej uniwersalnych kolorów. Drugi odcień to kolor "beton szorstka przyjaźń"  jest to imitacja betonu. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach typu loft. Warto podkreślić również kształt i różnorodność wyboru naszej kolekcji.

Ramki do gniazd i włączników mają klasyczny kształt ostro zakończonych kwadratów oraz występują w wersji od jednego do pięciu włączników. Zaletą naszej oferty są również ceny, które są w atrakcyjny sposób dopasowane do naszych produktów. Zadbaliśmy również o to, aby montaż i instalacja naszych produktów nikomu nie sprawiała problemu i nie zabierała dużo czasu. 

Simon 54 Premium jest to jedna z najbardziej uniwersalnych kolekcji gniazd i włączników, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza firma w dużym stopniu skupia swoją uwagę na jakości produktów. Zależy nam, aby nasze produkty służyły klientom na lata, a ich użytkowanie było proste i przyjemne.Uważamy,że każdy klient znajdzie odpowiednio dopasowaną ofertę do jego wymagań i zakupi nasz produkt.  

Gniazda i włączniki Simon 54 Premium - zamów w naszym sklepie 

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów to teraz jest możliwość zamówienia ich bez wychodzenia z domu- online przez nasz sklep internetowy. Jeśli chcesz obejrzeć lub dotknąć naszym produktów osobiście zapraszamy do naszego sklepu ELTECH- POZ w Szmotułach, zapewniamy pomoc wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego produktu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów