Wczytuję dane...

Berker 1930

Gniazdo i wyłącznik Berker

Do pomyślnego zakończenia prac przy nowej instalacji elektrycznej niezbędne są wysokiej jakości gniazda i łączniki. Oferujemy akcesoria od renomowanych producentów, dzięki którym wykończenie instalacji będzie w pełni bezpieczne, funkcjonalne i estetyczne. 

Gniazdo Berker – mechanizm z uziemieniem

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy akcesoria elektryczne z najwyżej półki, wyróżniające się trwałością i pełną precyzją wykonania. Gniazdo Berker wykonane jest z wytrzymałej i odpornej na zniszczenia blachy stalowej. Ma uziemienie i przeznaczone jest do montażu podtynkowego. W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę plakietek gniazda – plakietkę należy dobrać do konkretnego gniazda elektrycznego Berker. Estetyczna plakietka z tworzywa sztucznego pozwala zabezpieczyć mechanizm i zadbać o walory wizualne instalacji. Dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych, dzięki czemu każdy bez problemu wybierze gniazdo Berker wraz z plakietką idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Posiadamy także szeroką gamę ramek na łączniki i gniazda elektryczne, pełniących funkcje praktyczne i dekoracyjne. 

Wyłącznik pokrętny Berker – ramki i łączniki

Wyłącznik Berker pokrętny to kolejny element przydatny podczas końcowej fazy prac nad instalacją elektryczną. Wybierając wyłącznik Berker, można dobrać do niego ramkę w odpowiednim kolorze (dostępne są ramki jednokrotne i dwukrotne) oraz praktyczną płytę czołową. Wyłącznik Berker wyróżnia solidny mechanizm obrotowy ze świecznikowym układem połączeń, wykonany z trwałej blachy stalowej i przeznaczony do zabudowy podtynkowej.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów