Wczytuję dane...

Aria

Aria - Gniazda i wyłączniki

Gniazda i wyłączniki oświetlenia uzupełniają całą instalację elektryczną w domu, a jednocześnie są tymi elementami, które najbardziej rzucają się w oczy wszystkim gościom. Z tego powodu muszą nie tylko spełniać swoją funkcję techniczną, ale także dobrze wyglądać i pasować do wystroju wnętrza. W naszym sklepie internetowym mogą również Państwo nabyć wysokiej jakości osprzęt serii Aria, charakteryzującej się oryginalnym i nowoczesnym wzornictwem.

Ozdobne włączniki / wyłączniki Aria

W naszej ofercie mamy między innymi włączniki / wyłączniki Aria przeznaczone do instalacji zarówno w domu, jak i przestrzeni biurowej. Są one wyposażone w wewnętrzne ramki ozdobne, które umożliwiają podświetlenie włącznika w siedmiu różnych barwach, a tym samym pozwalają na dobranie takiego, który najlepiej dopasuje się do danego wnętrza. To idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących nietypowego designu użytkowego, który pozwoli spersonalizować osprzęt używany w instalacjach elektrycznych.

Gniazda Aria z podświetleniem

Ponadto również w sprzedaży mamy bardzo szeroki wybór gniazd oraz puszek instalacyjnych w różnych kolorach. Każde podwójne czy potrójne gniazdo Aria to gwarancja niezawodności działania i bezpiecznego podłączenia do sieci urządzeń elektronicznych. Zaś stosowana w serii Aria obudowa gniazda zapewnia elegancki wygląd i najlepsze dopasowanie do wystroju danego pomieszczenia, urozmaicone podświetleniem w wybranej barwie.

Ramki Aria ozdobne w sprzedaży wysyłkowej

O tym, że wszystkie gniazda nie muszą być takie same i mogą odznaczać się chrakterystycznymi elementami wzornictwa przekonuje każda dostępna w naszym sklepie internetowym ramka ozdobna Aria, która wprowadza specjalne akcenty kolorystyczne i dodaje klasy pomieszczeniu. Ramki Aria to najlepszy wybór dla osób poszukujących oryginalnego wzornictwa i możliwości wyrażenia siebie w projektowaniu domowej przestrzeni.
Wszystkie oferowane gniazda i wyłączniki są dostępne w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach oraz z krótkim czasem realizacji zamówienia. Niektóre z nich także dostarczamy na specjalne zamówienie naszych klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów