Wczytuję dane...

Fala

Bezpieczne gniazdo Fala z ochroną IP44

Kontakty to niezbędny element każdej instalacji elektrycznej, umożliwiający bezpieczne i wygodne przesyłanie prądu do różnego rodzaju sprzętu domowego czy prawidłowe działanie wielu sieci np. telewizyjnej lub telefonicznej. Niektóre pomieszczenia wymagają zamontowania gniazdek wyjątkowo odpornych na oddziaływanie niekorzystnych warunków.

Nowoczesne gniazdo Fala to odpowiedź na potrzeby Klientów poszukujących rozwiązań odpowiednich do kuchni, łazienki czy innych pomieszczeń, w których ryzyko kontaktu z wodą lub wilgocią jest podwyższone. Dostępne w naszym sklepie kontakty elektryczne Fala mają podwyższony stopień ochrony IP44, dzięki czemu można używać ich bez obaw o porażenie prądem czy awarię także w trudnych warunkach. Gniazdo Fala przeznaczone jest do montażu natynkowego. Mamy modele z uziemieniem, pojedyncze i podwójne, z estetyczną przydymioną klapką, stanowiącą dodatkową barierę ochronną. 

Wyłącznik Fala – czas na nowoczesne wzornictwo

Klientom poszukującym wysokiej jakości elementów do wykończenia instalacji elektrycznej w domu, biurze czy innym obiekcie, proponujemy nowoczesny wyłącznik Fala, dostępny w wielu wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie optymalnie dopasowaną do potrzeb opcję. 

Nasze łączniki Fala wyróżniają się ponadczasowym designem i świetną funkcjonalnością. Dzięki podwyższonej ochronie IP44 można stosować je w pomieszczeniach narażonych na działanie wody czy wilgoci. Uniwersalny wygląd powoduje, że wyłącznik Fala sprawdzi się doskonale w różnego rodzaju wnętrzach. 

Seria natynkowa, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczny jest osprzęt o podwyższonym stopniu ochrony IP.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów