Wczytuję dane...

Anteny telewizyjne

Pokojowa antena do telewizora

Oferujemy uniwersalną antenę do telewizora. Urządzenie jest przystosowane do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej w standardach DVB-T. Może być stosowane jako antena pokojowa we wnętrzu zainstalowana tuż przy telewizorze. W przypadku trudności z uzyskaniem dobrej jakości sygnału lub gdy we wnętrzu brakuje już miejsca, można ją zamontować na zewnątrz. 

Oferowana przez nas antena tv do odbioru sygnału w standardzie DVB-T to kompaktowe urządzenie wykonane z tworzywa dobrej jakości. Jest solidna i dobrze komponuje się z innymi elementami wyposażenia we wnętrzu. Antena prezentuje się idealnie także na zewnątrz.

Zalety kompaktowej anteny do telewizora

Kompaktowa antena do telewizora to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na montaż lub ustawienie pełnowymiarowej anteny TV. Urządzenia tego typu stosuje się w pomieszczeniach, ale z powodzeniem można je też zamontować jako element zewnętrznej instalacji. Dobre, uniwersalne anteny do telewizora, takie jak modele dostępne w naszej ofercie, to urządzenia wykonane z solidnego tworzywa. Dzięki temu sprzęt wytrzymuje intensywne działanie promieni słonecznych oraz częste zmiany temperatury. 

Zwarta konstrukcja bez dużej ilości wystających elementów (dipoli), charakterystycznych dla większych anten kierunkowych, sprawia, że urządzenie może być stosowane jako stały element osprzętu pojazdów kempingowych czy jachtów. Sortuj według:
Wyświetl po produktów