Wczytuję dane...

Monitoring

Monitoring

Montowanie instalacji monitoringu w sklepach, magazynach czy punktach usługowych stało się już normą. Pozwala unikać kłopotów chociażby z kradzieżami czy związanych z wypadkami przy pracy. Monitoring staje się również coraz popularniejszy w zastosowaniach prywatnych, służących bezpieczeństwu oraz ochronie mienia. Firma Eltech-poz oferuje nowoczesny sprzęt do monitoringu, który nadaje się do budowy instalacji od nowa lub rozbudowy starszych systemów. Możemy zaproponować zarówno pojedyncze moduły z niezbędnym osprzętem, jak i kompletny zestaw.

Wysokiej jakości kamery i akcesoria

Dawno już minęła epoka czarnobiałego niewyraźnego obrazu. Nowoczesny monitoring opiera się na kamerach kolorowych, zapisujących obraz w wysokiej rozdzielczości. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy kamery kopułowe i kadłubowe, wyposażone w oświetlacze podczerwieni z diodami typu SMD i cyfrową redukcję szumów 3D. Charakteryzują się też szerokim zakresem dynamiki WDR.

W ramach kompleksowej oferty można się u nas zaopatrzyć również w transformator toru wizyjnego, przejście BNC-W/CH RCA czy adapter montażowy.

Rejestrator do monitoringu - wielosystemowe i dyski twarde

Wysokiej jakości obraz wymaga utrwalenia. Zaopatrujemy w pojemne dyski twarde działające w systemie pracy ciągłej oraz rejestratory wielokanałowe AVILINK (4-, 8-, a nawet 16-kanałowe), kompatybilne z 5. standardami kamer: HD-TVI, HD-CVI, AHD, analog CVBS, sieciowe IP, dzięki czemu rejestratory te są bardzo uniwersalne, sprawdzając się bez względu na zastosowane kamery.

O wysokiej jakości oferowanych przez nas rejestratorów AVILINK świadczy wydłużona do 3 lat gwarancja, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Dobra oferta - kompletny zestaw monitoringu AVALINK

Szczególnie interesujący w naszym sklepie jest w pełni skonfigurowany zestaw monitoringu AVALINK. W jego skład wchodzą 2 kamery tubowe i 2 kopułkowe, rejestrator 4-kanałowy, zasilacz, 8 transformatorków BNC oraz dysk 1TB do pracy ciągłej. Ten prosty zestaw bardzo dobrze sprawdzi się na prywatnej posesji bądź w niewielkich powierzchniach sklepowych, magazynowych czy usługowych.

Wszystkich Klientów zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego lub osobistego w sklepach stacjonarnych w Szamotułach i Bytkowie. Nasi pracownicy chętnie doradzą i profesjonalnie pomogą w wyborze rozwiązań optymalnych dla Państwa potrzeb.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów