Wczytuję dane...

Monitoring

Nowoczesne kamery przemysłowe

Nowoczesne kamery przemysłowe to innowacyjne urządzenia, swoją funkcjonalnością znacznie wyprzedzające starsze systemy wizyjne. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę produktów gwarantujących nie tylko wysoką jakość obrazu, ale też intuicyjną obsługę i bezproblemowe użytkowanie. 

W ofercie posiadamy kamery przemysłowe w różnych obudowach. Kamery kopułowe najczęściej stosowane są wewnątrz pomieszczeń, a kamery tubowe sprawdzą się doskonale nawet w wyjątkowo trudnych warunkach atmosferycznych – kluczowe jest dostosowanie systemu wizyjnego do konkretnych potrzeb. 

Nasze kamery przemysłowe pracują w wielu systemach np. kamera 4-systemowa obsługuje systemy HD-TVI, HD-CVI, AHD oraz CVBS. Taka wielofunkcyjność powoduje, że mogą posłużyć zarówno do stworzenia kompletnego systemu monitoringu od podstaw, jak i do rozbudowy bądź modernizacji istniejącego systemu. W trosce o najwyższą jakość ochrony oferujemy nowoczesne kamery przemysłowe z najlepszą rozdzielczością, szerokim zakresem regulacji obiektywu oraz szeregiem funkcji poprawiających widoczność jak np. usuwanie dymu i mgły. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą – nasze kamery przemysłowe to połączenie skutecznej ochrony, komfortu i estetycznego designu. 

Profesjonalny monitoring firmy

Monitoring firmy to w dzisiejszych czasach niezbędny element dbania o bezpieczeństwo zarówno mienia, jak i pracowników. W każdym przedsiębiorstwie dużą wagę przywiązuje się do ochrony przed włamaniem, kradzieżą czy napadem. Sprawnie działający monitoring firmy pomaga odstraszyć potencjalnych przestępców, a w razie nieszczęśliwego zdarzenia – dochodzić swoich praw w sądzie, bazując na zapisie z kamer przemysłowych. System wizyjny to także prosty sposób na kontrolowanie sytuacji w firmie, gdy znajdujemy się poza nią. Umożliwia sprawdzenie, w jaki sposób pracują zatrudnieni przez nas ludzie, czy nie dochodzi do żadnych nieodpowiednich sytuacji. 

Monitoring firmy to przede wszystkim wysokiej jakości kamery, zapewniające odpowiednią jakość obrazu. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne urządzenia dostosowane do pracy w różnych warunkach i gwarantujące zróżnicowany zasięg – w zależności od potrzeb. Proponujemy zakup kompletnych zestawów bądź pojedynczych elementów, dzięki którym możliwe jest usprawnienie dotychczasowego systemu, jego naprawa lub modernizacja. Dzięki dostępności szerokiej gamy urządzeń możliwe jest dostosowanie systemu do charakteru prowadzonej przez firmę działalności, wielkości monitorowanej przestrzeni oraz trybu pracy.

Profesjonalny monitoring domu

Klienci coraz częściej decydują się na profesjonalny monitoring domu. To rozwiązanie dające poczucie bezpieczeństwa i skuteczną ochronę przed włamaniem i rabunkiem. Monitoring domu wybierają też rodzice pragnący zadbać o bezpieczeństwo własnych dzieci czy chcący mieć pod kontrolą pracowników np. nianię lub ekipę sprzątającą. Dodatkowym argumentem przemawiającym za systemem wizyjnym w domu jest fakt, że gdy dojdzie do nieprzyjemnego zdarzenia, nagrania z monitoringu często okazują się kluczowym dowodem.

W naszym sklepie znajdą Państwo monitoring domu prosty w obsłudze i umożliwiający bezproblemowy samodzielny montaż. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest zakup gotowego zestawu do monitoringu, można też na własną rękę skompletować system, wybierając odpowiednią kamerę przemysłową, rejestrator, dysk twardy i okablowanie. 

Chociaż montaż monitoringu nie jest skomplikowany, wiele osób ma wątpliwości dotyczące skompletowania odpowiednich elementów systemu, doboru właściwych kamer czy okablowania. Zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. 

Monitoring do domu i firmy

Montowanie instalacji monitoringu w sklepach, magazynach czy punktach usługowych stało się już normą. Pozwala unikać kłopotów chociażby z kradzieżami czy związanych z wypadkami przy pracy. Monitoring staje się również coraz popularniejszy w zastosowaniach prywatnych, służących bezpieczeństwu oraz ochronie mienia. Firma Eltech-poz oferuje nowoczesny sprzęt do monitoringu, który nadaje się do budowy instalacji od nowa lub rozbudowy starszych systemów. Możemy zaproponować zarówno pojedyncze moduły z niezbędnym osprzętem, jak i kompletny zestaw.

Wysokiej jakości kamery i akcesoria

Dawno już minęła epoka czarnobiałego niewyraźnego obrazu. Nowoczesny monitoring opiera się na kamerach kolorowych, zapisujących obraz w wysokiej rozdzielczości. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy kamery kopułowe i kadłubowe, wyposażone w oświetlacze podczerwieni z diodami typu SMD i cyfrową redukcję szumów 3D. Charakteryzują się też szerokim zakresem dynamiki WDR.

W ramach kompleksowej oferty można się u nas zaopatrzyć również w transformator toru wizyjnego, przejście BNC-W/CH RCA czy adapter montażowy.

Rejestrator do monitoringu - wielosystemowe i dyski twarde

Wysokiej jakości obraz wymaga utrwalenia. Zaopatrujemy w pojemne dyski twarde działające w systemie pracy ciągłej oraz rejestratory wielokanałowe AVILINK (4-, 8-, a nawet 16-kanałowe), kompatybilne z 5. standardami kamer: HD-TVI, HD-CVI, AHD, analog CVBS, sieciowe IP, dzięki czemu rejestratory te są bardzo uniwersalne, sprawdzając się bez względu na zastosowane kamery.

O wysokiej jakości oferowanych przez nas rejestratorów AVILINK świadczy wydłużona do 3 lat gwarancja, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Dobra oferta - kompletny zestaw monitoringu AVALINK

Szczególnie interesujący w naszym sklepie jest w pełni skonfigurowany zestaw monitoringu AVALINK. W jego skład wchodzą 2 kamery tubowe i 2 kopułkowe, rejestrator 4-kanałowy, zasilacz, 8 transformatorków BNC oraz dysk 1TB do pracy ciągłej. Ten prosty zestaw bardzo dobrze sprawdzi się na prywatnej posesji bądź w niewielkich powierzchniach sklepowych, magazynowych czy usługowych.

Wszystkich Klientów zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego lub osobistego w sklepach stacjonarnych w Szamotułach i Bytkowie. Nasi pracownicy chętnie doradzą i profesjonalnie pomogą w wyborze rozwiązań optymalnych dla Państwa potrzeb.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów