Wczytuję dane...

Lumina

Gniazdo Lumina – szeroki zakres zastosowań 

Dostępne w naszym sklepie gniazdo Lumina pozwala na w pełni bezpieczne i estetyczne wykończenie instalacji elektrycznej. Dzięki dostępności szerokiej gamy modeli mogą Państwo wybrać kontakt elektryczny Lumina do różnego rodzaju urządzeń. Posiadamy gniazda telefoniczne, głośnikowe, komputerowe, telewizyjne i satelitarne, umożliwiające bezpieczne i komfortowe użytkowanie sprzętu domowego czy biurowego. 

Nasi Klienci mają do wyboru gniazda z uziemieniem lub bez, pojedyncze lub wielokrotne, z praktyczną klapką czy pokrywą lub bez niej. Z myślą o estetyce aranżowanego wnętrza można zdecydować się na gniazdo Lumina w modnym kolorze dopasowanym do konkretnej przestrzeni. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół, aby zapewnić satysfakcjonujący efekt wizualny. Oferujemy również modele, które w połączeniu z kompletem odpowiednich uszczelek gwarantują podwyższony stopień ochrony np. przed wilgocią – nadają się doskonale do zastosowania w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki zewnętrzne. 

Włączniki i wyłączniki Lumina w najlepszych cenach

Gniazda i wyłączniki są elementami osprzętu, bez których nie może się obejść żaden system oświetlenia w domu czy budynku komercyjnym. Muszą nie tylko spełniać swoją funkcję użytkową, ale także elegancko wyglądać, by dodawać klasy wnętrzu. Takie wysokiej jakości gniazda oraz wyłączniki serii Lumina w najbardziej atrakcyjnych cenach oferujemy też w naszym sklepie internetowym.
Oferowane w serii Lumina włączniki / wyłączniki to właściwy wybór dla wszystkich, którzy szukają najlepszego stosunku jakości produktu do ceny. Szeroka gama oferowanych produktów sprawi, że każdy klient znajdzie takie, które będą idealnie pasowały do jego potrzeb.

Eleganckie ramki Lumina Passion

W sprzedaży mamy też łączniki kontrolne, zarówno zwykłe, jak i schodowe, oznaczone symbolami światła, dzwonka czy schodów, umożliwiające łatwe zamontowanie w domu. Wybrać można produkty barwy białej oraz czarnej. Ponadto dostępne są w serii Lumina ramki i pierścienie adaptacyjne do włączników oraz wyłączników, a także gniazd zasilających, pozwalające idealnie dopasować cały osprzęt do wymagań danego budynku i pomieszczenia. Każda oferowana w wyjątkowej serii produktów Passion Lumina ramka jest wykonana z najwyższej jakości wytrzymałych i elegancko prezentujących się materiałów takich jak aluminium, szkło oraz drewno. Wyjątkowy design tej linii także zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Lumina gniazdo zasilające dla domu i biura

Najwyższą jakością i bezpieczeństwem użytku charakteryzują się także oferowane w naszym sklepie internetowym gniazda zasilające, w tym również telefoniczne i TV. Dzięki dużej różnorodności kolorystycznej można dopasować je do wystroju każdego wnętrza w domu oraz przestrzeni biurowej. Wyprodukowane w serii Intense Lumina gniazdo zasilające w kolorze białym, czarnym oraz srebrnym to gwarancja długiego, bezproblemowego używania. W ofercie mamy też gniazda pojedyncze, podwójne, ale także poczwórne, w tym również z przesłoną styków. To idealny wybór dla wszystkich ceniących sobie wartość użytkową na równi z nowatorskim sposobem projektowania osprzętu elektrycznego.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów