Wczytuję dane...

Delfina

Gniazdo Delfina o wysokim stopniu ochrony

Gniazdo Delfina to propozycja stworzona z myślą o wymagających Klientach, poszukujących bezpiecznych rozwiązań do pomieszczeń narażonych na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. W tej funkcjonalnej i estetycznej serii znajdą Państwo kontakty elektryczne Delfina przystosowane do użytkowania w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka, gdzie istnieje podwyższone ryzyko kontaktu z wodą lub wilgocią. 

Bryzgoszczelne gniazdo Delfina z praktyczną klapką ma stopień ochrony IP44, spełnia zatem rygorystyczne normy bezpieczeństwa. W naszym sklepie oferujemy gniazda elektryczne pojedyncze i podwójne, wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, w uniwersalnym białym kolorze. 

Wyłącznik Delfina – funkcjonalność i ponadczasowy styl

Nowoczesny wyłącznik Delfina stanowi perfekcyjne połączenie pełnej funkcjonalności oraz ponadczasowego stylu. Dzięki minimalistycznej formie i klasycznemu odcieniowi doskonale wpisuje się w przestrzeń o zróżnicowanym charakterze. Pozwala to każdemu Klientowi wybrać wyłącznik Delfina optymalnie dopasowany do konkretnych potrzeb. 

Mamy w ofercie łączniki Delfina oświetleniowe, schodowe czy krzyżowe, pojedyncze oraz podwójne. Produkty przeznaczone są do montażu natynkowego i mają stopień ochrony IP44, nadający się do zastosowania w miejscach narażonych na kontakt z wodą i wilgocią. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową propozycją naszego sklepu i do kontaktu z profesjonalną obsługą, która w razie potrzeby pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Seria natynkowa - doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń narażonych na kontakt z wodą i wilgocią.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów