Wczytuję dane...

Alarm

Przed kradzieżą, włamaniem, dymem i wieloma innymi zagrożeniami skutecznie ochroni nas profesjonalny alarm. Donośny dźwięk skutecznie powstrzymuje złodziei, zwraca uwagę sąsiadów czy budzi nawet największego śpiocha. Czasem zawiadamia także załogi interwencyjne czy nawet policję. Alarm to podstawa, aby czuć się w pełni bezpiecznie w swoim domu. Taką usługę powierz jednak prawdziwym profesjonalistom. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez naszą firmę już wkrótce będziesz mógł cieszyć się pełnym, bezpieczeństwem. Centrale alarmowe, bezprzewodowe manipularze czy całe systemy alarmowe Satel to nasza oferta skierowana dla Ciebie.

Systemy alarmowe Satel

Systemy alarmowe oferowane przez Satel to innowacyjne, certyfikowane urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów. W połączeniu z profesjonalnie wykonanym montażem są gwarancją bezpieczeństwa. Akustyczne sygnalizatory zakładane w pomieszczeniach montowane na ścianach czy sufitach zapewniają bardzo dobrą słyszalność sygnału z każdego zakątku. W połączeniu z czujnikami wszczynają alarm także wtedy, kiedy ktoś próbuje je bezprawnie zdjąć. Czujniki podczerwieni nie przepuści żadnego intruza. Czujka dymna skutecznie wykryje każde, wczesne stadium rozwijającego się pożaru. Wygodne w użyciu manipulatory służące do codziennej obsługi central są wygodne i przejrzyste dla wszystkich użytkowników – nie ważne czy masz 5 czy 95 lat. Prawdziwym sercem jest jednak…

Centrala alarmowa

Centrale alarmowe to profesjonale urządzenia służące do ochrony niedużych obiektów, najczęściej stosowane są w domach jednorodzinnych, segmentach czy niewielkich biurach. Wysoka skuteczność, trwałość, szybki montaż, prosta konfiguracja oraz intuicyjna obsługa to największe zalety takich systemów alarmowych Satel. Co więcej, centrala daje możliwość wyboru trybu pracy (dzienny, nocny pełny) i jego zastosowania w wybranym pomieszczeniu. Podkreślić należy, że sterowanie całym zabezpieczeniem odbywa się nie tylko przy wykorzystaniu manipularzy, ale także z wykorzystaniem pilota czy za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Ostatnie rozwiązanie, dzięki wykorzystaniu autorskich programów PERFECTA Soft, umożliwia sterowanie przez SMS czy powiadomienia głosowe jak również zdalna weryfikację audio co dzieje się w chronionym obiekcie. W chwili wykrycia zagrożenia powiadomienie przekazywane jest bezpośrednio do współpracującej agencji ochrony.

Alarm w rękach profesjonalistów

Swoje bezpieczeństwo powierz profesjonalistom. Jesteśmy polską firmą wywodzącą się z Poznania. Na rynku materiałów elektrotechnicznych działamy od 1999 roku. Dziś, oprócz dystrybucji materiałów elektrotechnicznych, oferujemy pełna gamę usług, włączając wykonywanie usług elektrycznych (instalacje, pomiary, budowa sieci). Zadzwoń do nas a otrzymasz pełną ofertę!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów