Wczytuję dane...

Automaty zmierzchowe

Automaty zmierzchowe dla każdego

Przedstawiane przez naszą firmę produkty z kategorii automaty zmierzchowe przydadzą się z pewnością osobom posiadającym wystawy lub reklamy, które należy podświetlać w nocy. Zmieniający się czas i konieczność stałego doglądu, kiedy jest odpowiedni moment włączenia świateł, może sprawić problemy i zniechęcać. Właśnie dlatego wychodzimy temu na przeciw. Jesteśmy firmą działającą na rynku materiałów elektrotechnicznych już od 1999 roku i widzimy możliwości na udogodnienie oraz ułatwienie życia. Nawet najbardziej prozaiczne działanie, jak włączanie światła w odpowiednim momencie, jest już możliwe bez udziału człowieka.

W ofercie sklepu internetowego Eltech-poz znajdą Państwo wyjątkowo przydatne w użyciu automaty zmierzchowe. Są to innowacyjne urządzenia ułatwiające pracę oraz wykonywanie prostych czynności związanych z regulacją oraz kontrolą światła. W bardzo przystępnych cenach przedstawiamy produkty firmy F&F oraz ORNO. Automat zmierzchowy jest niewielkich wymiarów i charakteryzuje się wyjątkową łatwością użytkowania. Jedynym warunkiem, który należy spełnić, jest ustawienie go w miejscu ze stałym dostępem do naturalnego światłą dziennego. W ten sposób intensywność promieni słonecznych będą automatycznie regulować pracę urządzenia, włączając i wyłączając oświetlenie w odpowiednim momencie. W przypadku chęci ustawienia konkretnej godziny został umieszczony potencjometr. Ze względu na możliwość występowania zakłóceń wynikających z czynników naturalnych automaty zmierzchowe posiadają układy opóźniające ich pracę. W celu zadowolenia każdego klienta  sprzedaży są również dostępne oddzielne sondy do automatów zmierzchowych.

Twoja wygoda jest dla nas priorytetem

Zajmujemy się dystrybucją materiałów elektrotechnicznych i lata doświadczenia pozwoliły na dokładne zapoznanie się z wymogami jakie stawia nam rynek oraz potencjalny  klient. Właśnie dlatego prezentujemy produkty najwyższej jakości. Podążamy za trendami i szukamy nowych rozwiązań, z tego powodu nasz bogaty asortyment wciąż powiększa się o nowe propozycje. Bez wychodzenia z domu można dokonać zakupu, a my z zachowaniem największej staranności zapakujemy i dostarczymy zamówione produkty w szybkim czasie. Mamy również sklepy stacjonarne znajdujące się w Bytkowie i Szamotułach, w których pracuje sztab wykwalifikowanych ludzi zawsze gotowych do udzielenia fachowej porady lub pomocy. Dodatkowo posiadamy dział usług elektrycznych. To wszystko zostało stworzone na potrzeby klientów, którzy są w naszej firmie na pierwszym miejscu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów