Wczytuję dane...

Baterie

Dobrej jakości baterie to niezbędny element uzupełniający wyposażenie w domu albo firmie. Komplet baterii, zwykle alkalicznych określonego typu warto mieć w zapasie. Jest to ważne w szczególności jeżeli urządzenia pracujące na zasilaniu bateryjnym są często użytkowane lub niezbędne do wykonania ważnych czynności. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór baterii wysokiej jakości doskonałych marek. Nietypowa bateria zegarkowa, popularne baterie AA lub AAA, jak i rzadsze typy baterii paluszkowych, albo też akumulatory żelowe - wszystko w jednym miejscu w atrakcyjnych cenach.

Wytrzymałe baterie alkaliczne, litowe oraz akumulatory użytkowe różnego typu

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań z dziedziny materiałów elektrotechnicznych oraz branży pokrewnych. W naturalny sposób również baterie stanowią element naszej oferty. Proponujemy Państwu materiały najwyższej jakości, które sprawdzają się w licznych zastosowaniach. Obok wydajnych baterii alkalicznych stanowiących pewne źródło energii dla drobnego sprzętu elektronicznego, pilotów RTV czy zabawek, proponujemy także nowoczesne baterie litowe AA lub AAA do zaawansowanych sprzętów elektronicznych. Nasza oferta to także niejedna bateria zegarkowa do różnych modeli sprzętów. Jeżeli preferują Państwo zasilanie akumulatorowe, w naszym asortymencie produktów znajdują się także akumulatory AA lub AAA do wielokrotnego ładowania o wysokiej wytrzymałości i niskiej podatności na samorozładowanie.

Bateria zegarkowa, do aparatu słuchowego czy pilota - bogaty wybór baterii specjalistycznych

Jako specjalistyczna firma oferujemy również baterie o szczególnym zastosowaniu. To nie tylko bateria guzikowa często stosowana w pilotach samochodowych czy do bram, ale również mniejsza bateria zegarkowa będąca także częścią wyposażenia aparatów słuchowych. Baterie specjalistyczne sprawdzonej marki to gwarancja zgodności parametrów użytkowych z zaleceniami producentów sprzętu. Zapewniają także działanie przez długi czas, najczęściej są bardziej wytrzymałe od produktów niemarkowych. Wśród specjalistycznych baterii i akumulatorów w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć także bezobsługowe akumulatory żelowe 12V idealne do pracy buforowej oraz cyklicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, składania zamówień. W razie pytań - zawsze służymy pomocą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów