Wczytuję dane...

Automatyka Domowa

Irytuje Cię otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej? A może masz dość tradycyjnego sposobu włączania i wyłączania światła? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z różnorodną ofertą nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki domowej dostępnych w naszym sklepie Eltech-Poz!

Automatyka domowa – tylko najlepsze rozwiązania

Przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór automatycznych sterowników najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonego producenta, mającego ugruntowaną pozycję na rynku i cieszącego się uznaniem ekspertów. Dzięki temu proponowane przez nas produkty marki Zamel są zaawansowane technologicznie, nie ulegają awariom oraz pracują bez zarzutu przez długie lata. Ponadto wiele z nich ma moduły wielofunkcyjności, pozwalające połączyć w jednym niewielkim urządzeniu kilka nowatorskich rozwiązań.

Automatyka domowa w sklepie Eltech-Poz – asortyment na najwyższym poziomie

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór sterowników LED pozwalających sprawnie zarządzać oświetleniem. Mogą być one montowane zarówno w puszkach instalacyjnych podtynkowych lub natynkowych, jak i bezpośrednio w obudowie oświetlenia. W tej kategorii na szczególną uwagę zasługują odbiorniki dopuszkowe jedno- albo dwukanałowe dwukierunkowe, które dzięki zastosowaniu technologii chmurowej SUPLA automatyka domowa umożliwiają łatwe i wygodne sterowanie światłem, a także włączanie lub wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych. Do obsługi odbiornika wystarczy tablet lub smartphone, gdyż należy on do grupy inteligentnych urządzeń przyjmujących polecenia za pośrednictwem wifi.

Na tej samej zasadzie działa sterownik LED RGB oraz jego bardziej zaawansowana wersja, czyli moduł 3xLED, umożliwiający zarządzanie oświetleniem LED o parametrach 12 V oraz 24 V, dzięki emitowanemu sygnałowi PWM. Szczególnie rozbudowanymi funkcjami może się pochwalić natomiast 7-kanałowy odbiornik natynkowy, pozwalający na sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie oraz modulowanie ich trybu działania według ustalonego harmonogramu.

Eltech-Poz w dziale automatyka domowa dysponuje również nowoczesnymi sterownikami do rolet oraz innych elementów napędzanych silnikami jednofazowymi. Urządzenia typu SRP-04SRW-01 czy SRW-03 pozwalają na programowanie komfortowego ustawienia żaluzji lub rolet przy pomocy sterowania lokalnego, centralnego albo wifi, w zależności od preferencji klienta.
Nasz sklep oferuje także uniwersalne sterowniki bramowe dwukierunkowe o bezpiecznym zasilaniu 24 V, umożliwiające zdalną kontrolę bramy i śledzenie jej stanu dzięki obecności wyłączników krańcowych.

Eltech-Poz — zakupy wygodne jak nigdy wcześniej

Wszystkie wspomniane produkty możesz zakupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystasz z naszego sklepu internetowego, w którym jest zawsze pełen asortyment i wiele ciekawych nowości, a my zajmiemy się resztą! Towar dostaniesz pocztą w przeciągu kilku dni roboczych. Sprawdź nas, a nie zawiedziesz się!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów