Wczytuję dane...

Czujniki ruchu

Czujniki ruchu Kanlux - sklep internetowy

Wśród wielu sprzedawanych przez nas produktów zajmujemy się dystrybucją czujników ruchu marki Kanlux. Marka ta została nagrodzona tytułem Dobra Marka w 2016 roku. Dobrze radzi sobie na rynku od ponad 30 lat. Kanlux oferuje swoje produkty w ponad 40 krajach świata, posiadając w swoim asortymencie około 1500 modeli urządzeń. Pośród nich znajdują się czujniki ruchu Kanlux. Dlaczego warto je wybrać? 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w czujnik ruchu Kanlux?

Czujnik ruchu ma możliwość zastąpienia wyłącznika standardowego. Podstawowym zadaniem czujnika było kiedyś uruchamianie alarmów, z czasem jednak urządzenia te ewoluowały, tak, że z powodzeniem stosować je można do kontroli klimatyzacji, urządzeń biurowych i... oświetlenia. W tym właśnie może pomóc ci marka Kanlux. Pojawienie się ruchu w ramach detekcji czujnika powoduje zapalenie się światła, natomiast zanik ruchu przyczynia się do wyłączenia oświetlenia.

W ofercie marki Kanlux znajdują się mikrofalowe czujniki ruchu, które są czujnikami niezwykle czułymi (czułość urządzenia można jednak wyregulować). Regulacji w czujnikach poddają się następujące parametry:

  • LUX – ustawienie trybu pracy Dzień/Noc
  • TIME – czas świecenia od momentu przerwania ruchu
  • SEN – czułość czujnika na ruch

Produkty tej marki, które oferujemy, mają neutralne barwy, w związku z czym pasować będą do każdego wnętrza. Nie rzucają się w oczy, są dyskretne i cechują się nieskomplikowanym designem. Czujniki ruchu Kanlux są ponadto atrakcyjne cenowo i łatwe w montażu. To ponadto produkty wytrzymałe i funkcjonalne - pozwalające skutecznie regulować jasność oświetlenia i cechujące się dużym promieniem działania. Sprawdzą się w pomieszczeniach, jak i na korytarzach i schodach. Pozwalają na energooszczędność - gdy czujnik nie wykrywa ruchu, prąd jest zatrzymywany i nie dociera do urządzenia oświetlającego. Zastosowanie czujników ruchu Kanlux wiąże się także ze  zwiększeniem wygody - nie musimy już korzystać z włącznika światła, bo oświetlenie uruchamia się automatycznie. 

Czujniki ruchu Kanlux - zdecyduj się na zakup w Eltech-poz!

Jesteśmy firmą, która działa na rynku materiałów elektronicznych od 1999 roku i od tego momentu właśnie nieustannie wychodzimy na przeciw klientom, poszerzając ofertę naszego sklepu. Ponadto oferujemy darmową dostawę od 300 złotych i 14 dni na zwrot towaru. Jeżeli czujnik ruchu mikrofalowy dobrej jakości to produkt, którego poszukujesz, nie wahaj się skorzystać z asortymentu i usług firmy, która ma bogate doświadczenie i dobre warunki sprzedaży.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów