Wczytuję dane...

Alarm Satel

Alarm Satel Perfecta dla małych i średnich obiektów

Dzięki współpracy z wiodącymi producentami możemy zapewnić naszym Klientom dostęp do szerokiej gamy rozwiązań, dostosowanych do konkretnych potrzeb. Alarm Satel Perfecta to system stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich obiektach. Sprawdzi się doskonale zarówno w prywatnym mieszkaniu i domu jednorodzinnym, jak i w niewielkim biurze czy siedzibie firmy.

Alarm Satel Perfecta to nie tylko skuteczna ochrona przed różnego rodzaju nieprzewidzianymi zdarzeniami, ale też wyjątkowo prosta konfiguracja, intuicyjna obsługa i komfortowe użytkowanie. W ofercie posiadamy szeroką gamę elementów, dzięki którym alarm Satel Perfecta staje się w pełni wygodny w obsłudze i łatwy w sterowaniu. Bezprzewodowy manipulator wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz LCD, szereg praktycznych diod informujących o stanie systemu, praktyczne klawisze umożliwiające szybkie wywołanie alarmu i wiele innych przemyślanych udogodnień. System można rozbudować za pomocą ekspandera wyjść, współpracującego z centralną alarmową.

Niezwykle wygodną opcją jest pilot zdalnego sterowania z zasięgiem do 400 m w terenie otwartym. Urządzenie wyposażone jest w 5 przycisków z możliwością przypisania funkcji oraz trwałą i odporną na warunki zewnętrzne obudowę. Estetyczny design stanowi perfekcyjne dopełnienie funkcjonalności.

Alarm Satel Micra dla niewielkich obiektów

Alarm Satel Micra to idealne rozwiązanie dla właścicieli niewielkich obiektów. Znajduje swoje zastosowanie zarówno w obiektach prywatnych (np. domek letniskowy, garaż, pomieszczenie gospodarcze), jak i związanych z prowadzeniem firmy (np. mały kiosk, magazyn bądź punkt gastronomiczny). Połączenie funkcjonalności, dostosowania do konkretnych potrzeb i wygodnej (również zdalnej) obsługi to podstawowe zalety tej opcji. Dostępny w naszym sklepie alarm Satel Micra umożliwia stworzenie instalacji bezprzewodowej, przewodowej lub hybrydowej – sposób montażu zostanie dostosowany do preferencji Klienta i specyfiki ochranianego obiektu. 

Alarm Satel Micra to system w pełni elastyczny i stworzony z myślą o komfortowym użytkowaniu w każdych warunkach. Podświetlana klawiatura bezprzewodowa, umożliwiający spersonalizowanie ustawień pilot zdalny czy możliwość podłączenia akumulatora to gwarancja bezawaryjnego i bezpiecznego użytkowania. 

Funkcjonalne elementy systemów alarmowych

W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie wymienione wyżej elementy profesjonalnych systemów alarmowych, zapewniające skuteczną ochronę i wygodę użytkowania. Elastyczność dostępnych systemów pozwala na łatwe znalezienie współpracujących ze sobą urządzeń i dostosowanie całości do indywidualnych preferencji. 

Oferujemy m.in. sygnalizatory akustyczne przeznaczone do użytku wewnątrz lub na zewnątrz obiektu. Do wyboru są także wielofunkcyjne sygnalizatory akustyczno-optyczne. Wśród innych niezbędnych elementów dostępnych w naszym sklepie wymienić można również m.in. cyfrowe czujki, transformatory, ekspandery, manipulatory i oczywiście centralne alarmowe.

Alarm satel perfecta, micra 

Przed kradzieżą, włamaniem, dymem i wieloma innymi zagrożeniami skutecznie ochroni nas profesjonalny alarm. Donośny dźwięk skutecznie powstrzymuje złodziei, zwraca uwagę sąsiadów czy budzi nawet największego śpiocha. Czasem zawiadamia także załogi interwencyjne czy nawet policję. Alarm to podstawa, aby czuć się w pełni bezpiecznie w swoim domu. Taką usługę powierz jednak prawdziwym profesjonalistom. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez naszą firmę już wkrótce będziesz mógł cieszyć się pełnym, bezpieczeństwem. Centrale alarmowe, bezprzewodowe manipularze czy całe systemy alarmowe Satel to nasza oferta skierowana dla Ciebie.

Systemy alarmowe Satel

Systemy alarmowe oferowane przez Satel to innowacyjne, certyfikowane urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów. W połączeniu z profesjonalnie wykonanym montażem są gwarancją bezpieczeństwa. Akustyczne sygnalizatory zakładane w pomieszczeniach montowane na ścianach czy sufitach zapewniają bardzo dobrą słyszalność sygnału z każdego zakątku. W połączeniu z czujnikami wszczynają alarm także wtedy, kiedy ktoś próbuje je bezprawnie zdjąć. Czujniki podczerwieni nie przepuści żadnego intruza. Czujka dymna skutecznie wykryje każde, wczesne stadium rozwijającego się pożaru. Wygodne w użyciu manipulatory służące do codziennej obsługi central są wygodne i przejrzyste dla wszystkich użytkowników – nie ważne czy masz 5 czy 95 lat. Prawdziwym sercem jest jednak…

Centrala alarmowa

Centrale alarmowe to profesjonale urządzenia służące do ochrony niedużych obiektów, najczęściej stosowane są w domach jednorodzinnych, segmentach czy niewielkich biurach. Wysoka skuteczność, trwałość, szybki montaż, prosta konfiguracja oraz intuicyjna obsługa to największe zalety takich systemów alarmowych Satel. Co więcej, centrala daje możliwość wyboru trybu pracy (dzienny, nocny pełny) i jego zastosowania w wybranym pomieszczeniu. Podkreślić należy, że sterowanie całym zabezpieczeniem odbywa się nie tylko przy wykorzystaniu manipularzy, ale także z wykorzystaniem pilota czy za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Ostatnie rozwiązanie, dzięki wykorzystaniu autorskich programów PERFECTA Soft, umożliwia sterowanie przez SMS czy powiadomienia głosowe jak również zdalna weryfikację audio co dzieje się w chronionym obiekcie. W chwili wykrycia zagrożenia powiadomienie przekazywane jest bezpośrednio do współpracującej agencji ochrony.

Alarm w rękach profesjonalistów

Swoje bezpieczeństwo powierz profesjonalistom. Jesteśmy polską firmą wywodzącą się z Poznania. Na rynku materiałów elektrotechnicznych działamy od 1999 roku. Dziś, oprócz dystrybucji materiałów elektrotechnicznych, oferujemy pełna gamę usług, włączając wykonywanie usług elektrycznych (instalacje, pomiary, budowa sieci). Zadzwoń do nas a otrzymasz pełną ofertę!

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów