Wczytuję dane...

Zegary sterujące

Programator sterowania - skuteczna kontrola i niższe koszty

Dostępne w naszej ofercie urządzenia sterujące pozwalają na skuteczną regulację i kontrolę przepływu prądu. Wysokiej jakości programator sterowania to prosta metoda na zarządzanie poborem energii w sposób bardziej ekonomiczny i perfekcyjnie dostosowany do rzeczywistych potrzeb. Zapraszamy do zakupu programatorów elektronicznych i mechanicznych od renomowanych marek, wyróżniających się trwałością, zgodnością z normami, pełną funkcjonalnością i komfortem użytkowania. 

Prosty programator sterowania pozwala ustalić czas wyłączania i włączania urządzeń w trybie dobowym, przy minimalnym czasie wyłączenia np. 15 minut. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno proste modele, jak i zaawansowane technologicznie elektroniczne programatory, umożliwiające zastosowanie wielu kombinacji dni tygodnia, wybranie trybu zimowego lub letniego i precyzyjne skonfigurowanie ustawień. 

Liczniki i inne urządzenia do pomiaru i kontroli

Programator sterowania to tylko jeden z dostępnych u nas wysokiej jakości produktów pozwalających skutecznie kontrolować i regulować pobór energii elektrycznej. Dzięki szerokiej gamie nowoczesnych urządzeń mogą Państwo sterować przepływem prądu związanym z działaniem instalacji oświetleniowej, ogrzewaniem wody czy pracą sprzętu domowego. 

Posiadamy wysokiej jakości liczniki, umożliwiające pomiar poboru energii elektrycznej w układzie jednofazowym lub trójfazowym, przeznaczone do montażu na szynie. Oferujemy również sterowane pilotem gniazda, automaty schodowe do montażu np. w korytarzu lub na klatce schodowej, czy też ułatwiające obliczenie wydatków na prąd watomierze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, ceniącym sobie bezpieczną i ekonomiczną pracę instalacji elektrycznych, prezentujemy szeroką ofertę najwyższej klasy urządzeń, służących do regulacji i kontroli przepływu prądu. W naszym sklepie - który działa na rynku już od roku 1999, stale zwiększając grono zadowolonych klientów - można znaleźć różnorodne zegary sterujące, zarówno analogowe, jak i elektroniczne, watomierze, automaty schodowe, liczniki jedno- i trójfazowe i wiele innych przydatnych urządzeń.

Elektroniczny programator czasowy

Elektroniczny programator czasowy stanowi idealne rozwiązane dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad działaniem określonych obwodów elektrycznych w domu, biurze czy zakładzie produkcyjnym. Urządzenie to umożliwia dokładne ustalenie godzin, w których dopływ energii będzie włączany bądź odcinany. Podobny sposób działania cechuje analogowe zegary sterujące - mimo tego, że nie pozwalają one na tak precyzyjne zaprogramowanie, jak elektroniczny programator, ich niewątpliwą zaletą jest niższa cena. Polecamy również inne, nie mniej przydatne rozwiązania - liczniki faz, umożliwiające kontrolę napięcia i przepływu prądu, które mogą służyć np. do określenia wysokości rozliczenia z najemcami, czy automaty schodowe, pozwalające w ergonomiczny sposób zarządzać systemem oświetleniowym. Ciekawym rozwiązaniem będą również gniazda, których pracą można sterować za pośrednictwem pilota - dzięki temu regulacja dopływu prądu do konkretnych urządzeń będzie wydatnie ułatwiona.

Już od początku istnienia ELTECH-POZ priorytetem jest dla nas oferowanie wyłącznie najwyższej jakości produktów. Elektroniczne programatory i zegary sterujące, liczniki czy kalkulatory energii takich producentów jak ORNO, Kanlux, Ospel czy Zamel gwarantują niezawodność działania. A co za tym idzie - pełne zaspokojenie indywidualnych potrzeb, niezależnie od tego, do jakiego rodzaju instalacji - np. grzewczej, oświetleniowej czy wentylacyjnej ma zostać zastosowane dane urządzenie. Szeroka oferta, którą mamy przyjemność zaprezentować, obejmuje aparaturę o różnorodnej specyfikacji.

Najwyższa jakość obsługi klienta

Jedną z najważniejszych, przyświecających nam zasad, jest troska o najwyższą jakość obsługi klienta. Wybierając produkt z szerokiej oferty ELTECH-POZ, mają Państwo pewność, że przesyłka zostanie doskonale zabezpieczona i błyskawicznie dostarczona. Serdecznie zapraszamy również do naszych sklepów stacjonarnych w Szamotułach i Bytkowie, gdzie uzyskają Państwo fachową pomoc od naszych wysoce wykwalifikowanych pracowników. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu drogą mailową.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów