Wczytuję dane...

Dzwonki

Każdy z nas miewa czasami gości, odbiera pocztę przyniesioną przez listonosza, albo dobijał się kiedyś do sąsiada, aby powiadomić go o tym, że jest za głośno. We wszystkich tych sytuacjach nieodzownym wyposażeniem domu czy mieszkania jest dzwonek. Zwykłe pukanie może nie wystarczyć do zagłoszenia muzyki w tle. Dzwonki do drzwi są dosadne Dzięki temu każdy domownik usłyszy przybycie nawet najmniej spodziewanego gościa. Dosadność ma jednak drugą stronę. Czasami dźwięk dzwonka może irytować, dlatego ważne jest dokładne przemyślenie zakupu. Nasza oferta jest bardzo bogata, więc na pewno znajdą Państwo to czego potrzebują.

Różne możliwości

Nowoczesne dzwonki dają różnorodne opcje, z których użytkownicy mogą korzystać w zależności od swoich upodobań. Dzwonek czaszowy posiada możliwość regulowania natężenia głosu, dzwonek elektromechaniczny daje szansę ustawienia maksymalnego natężenia dźwięku na poziomie 85 dB, zaś dzwonek gong dwutonowy umożliwia zastosowanie dwóch dźwięków – BIM-BAM. W sklepie znajduje się wiele modeli, w tym dzwonki tradycyjne, jak również bardziej awangardowe, dzięki czemu bez problemu dobierzesz go do swojej aranżacji wnętrza. Posiadamy także dzwonek szkolny, który chętnie poprawi humor kolejnym uczniom. Jeśli poszukujecie Państwo dzwonka przewodowego, bezprzewodowego, gongu lub jednego z akcesoriów dodatkowych, takich jak ozdobne przyciski dzwonkowe, trafiliście Państwo w odpowiednie miejsce.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Proponujemy rozważyć następujące kwestie: miejsce montażu, dźwięk dzwonka, odporność na wilgoć i wodę oraz zasięg. Inny dzwonek będzie wystarczający do montażu na drzwi mieszkania, a inny gdy przewidujemy pracę w trudnych warunkach atmosferycznych przez długi okres czasu. W tej drugiej sytuacji warto rozważyć dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny, który jest pierwszym rozwiązaniem na świecie nie wymagającym jakiegokolwiek zasilania.

W trosce o klientów

Na rynku dystrybucji materiałów elektrotechnicznych istniejemy od lat. Przez ten czas zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, które pomogło nam dostosować ofertę firmy do najróżniejszych potrzeb klientów. Nie boimy się wyzwań, dlatego jesteśmy otwarci na najnowsze trendy i systematycznie wprowadzamy do oferty świeży asortyment. Wychodzimy z założenia, że proces dokonywania zakupów powinien być maksymalnie uproszczony i zautomatyzowany. Dzięki temu, obecnie bez wychodzenia z domu, mają Państwo możliwość zakupu towaru, który z największą starannością zapakujemy i dostarczymy na umówiony adres. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z porad specjalistów, zapraszamy do naszych punktów stacjonarnych w Bytkowie oraz Szamotułach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów