Wczytuję dane...

Domofony

Inwestycja w bezpieczeństwo

Domofony to urządzenia, które z pewnością przydadzą się w Państwa domach, firmach czy mieszkaniach. Wielu z nas wręcz nie wyobraża sobie czasów bez domofonów. Lubimy je z wielu przyczyn, zaś jedną z nich bezpieczeństwo. Domofon umożliwia otwarcie drzwi gościom, kurierom i innym bez wychodzenia do furtki czy drzwi głównych klatki. Te zaś mogą być stale zamknięte, dzięki czemu mamy pewność, że nikt obcy nie wejdzie na naszą posesję bez pozwolenia.

Ciekawe urządzenia to wspomniane wyżej stacje bramkowe. Wśród nich są między innymi stacja bramkowa KK-01 do wideodomofonu oraz stacja bramkowa podtynkowa KK-04. Wideodomofon umożliwia nie tylko kontakt głosowy poprzez domofon, ale również patrzenie na osobę, która dzwoni do naszych drzwi. Jest to możliwe dzięki wbudowanej kamerce. W efekcie można czuć się jeszcze bezpieczniej i zanim otworzymy drzwi nieznajomej osobie, możemy zapoznać się z tym, jak ona wygląda, kogo się spodziewać kilka chwil później przy spotkaniu twarzą w twarz. Jest to interesujące rozwiązanie, które bardzo podoba się wielu osobom instalującym domofony w swoich domach.

Komfort w Twoim domu

Posiadanie domofonu to także duża doza komfortu. Nie jesteśmy zmuszeni biec z kluczem do furtki, by wpuścić kogoś na podwórze czy do bloku, gdy pada deszcze, śnieg czy jest bardzo upalnie. Wystarczy nacisnąć guzik i gotowe – gość sam otwiera drzwi czy bramkę, a my zyskujemy kilka chwil, by ewentualnie poprawić swój wygląd czy uporządkować buty przy wejściu. Korzystanie z domofonu jest także bardzo intuicyjne. Z pewnością każdy, nawet osoby starsze, które mają trudności ze zrozumieniem działania telefonu czy komputera, poradzą sobie z takim narzędziem.

Estetyka i funkcjonalność domofonów

Domofony wpisują się w estetykę wnętrz, ponieważ są bardzo proste, nieduże, zwykle w kolorze srebrnym, dlatego dobrze wkomponowują się przedpokojach mieszkań. Najważniejsze jednak, by były one funkcjonalne, dlatego warto zadbać, by instalacje na zewnątrz budynków niezawodnie współpracowały z tymi w środku domów.

W kategorii produktów związanych z domofonami znajduje się wiele drobnych części i urządzeń, które są niezbędne do montażu czy prawidłowego funkcjonowania całej instalacji. Są to na przykład elektrozaczepy, podtynkowane ramki, zasilacze, unifony interkomowe, a także panele domofonowe czy stacje bramowe. Elementy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym m.in. z blachy nierdzewnej, dzięki czemu mogą spokojnie służyć domownikom przez bardzo długi czas.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów