Wczytuję dane...

Mikrowłączniki

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę mikrowłaczników wykonanych przez najlepszych producentów. Nasze produkty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz kształtach.

Sklep internetowy ELTECH-POZ oferuje produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu nabyte u nas akcesoria posłużą Ci na długie lata. Oferowany na naszej stronie asortyment jest sprowadzany wyłącznie z pewnego źródła. Wszystkie wystawione przez nas przedmioty, pochodzą od doświadczonych i cieszących się wysoką renomą producentów. Dzięki naszym produktom i Ty możesz poczuć się niczym profesjonalista!

 

Mikrowłączniki - co to?

W wielkim skrócie są to przełączniki elektryczne. Po raz pierwszy zostały one opatentowa w 1932 roku i niemalże od razu zrewolucjonizowały rynek. Zaletą urządzenia są jego miniaturowe wymiary oraz niewielki nakład siły fizycznej, niezbędnej do jego uruchomienia. Jego mechanizm opiera sie na przełączaniu aktuatora, co następuje z dużą szybkością.

Mikroprzełączniki są uruchamiane poprzez określoną, ruchomą część urządzenia, przez co nie wymagają obsługi przez operatorów. Najczęściej pojawiają się one we sprzątach, takich jak kserokopiarki, gdzie pełnią funkcję detekcyjną. Spotkamy je także w maszynach, w których sterują pracą narzędzi w urządzeniu. Często spotykane także jako przełączniki drzwi, jak np. w lodówce.

Zapoznaj się z naszym asortymentem

Wśród dostępnych u nas mikrowłączników dużą popularnością cieszą się urządzenia podświetlane. Prezentujemy gamę modeli w kolorach zieleni, czerwieni, błękitu, żółci. Wśród nich dostępne są także modele hermetyczne. Ponadto dysponujemy także mikrowłacznikami matowymi o owalnych kształtach, w odcieniach brązu, bieli, czerni, oraz szare.

 

Oferujemy również przełączniki kołyskowe, dwu- oraz jednoprzyciskowe, które idealnie sprawdzą się przy realizacji zadań specjalnych. Dysponujemy także trudnodostęnymi modelami dźwigniowymi oraz wandaloodpornymi .

Zamówienia realizujemy w przeciągu 48 godzin!

Z naszą pomocą odpowiednio dobierzesz sprzęt, który posłuży Ci na wiele długich lat. Ponadto wszystkie zamieszczone na naszej stronie artykuły dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się dystrybucją najnowszych modeli, których asortyment na bieżąco aktualizujemy.

W trosce o naszych klientów podążamy za najnowszymi trendami. Jeżeli nie chcesz ich przegapić - zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera. Będziemy Cię informować nowościach na rynku!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów