Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 16.00 PLN
Producent: ZAMEL

Dzwonek czaszowy, elektromechaniczny

Oferujemy w sprzedaży wysyłkowej wysokiej jakości dzwonek czaszowy koloru białego z możliwością regulowania natężenia głosu. Dzwonek renomowanego producenta, firmy Zamel, posiada obudowę z tworzywa sztucznego oraz lakierowaną stalową czaszę o średnicy 54 milimetrów.

Głośny dzwonek elektromechaniczny DNS 001 230 V

Prezentowany dzwonek elektromechaniczny posiada regulowaną głośność dzwonienia, a jego maksymalne natężenie dźwięku wynosi 85 dB. Wysoki poziom głośności zapewnia gwarancję usłyszenia dzwonka z każdego miejsca w mieszkaniu lub nawet bardzo dużym domu. Nie przeszkodzi w tym również wysokie natężenie innych dźwięków w otoczeniu. Wykonany w wysokim standardzie elektroniki domowej dzwonek charakteryzuje się eleganckim wyglądem w kolorze białym. Dzięki temu świetnie dopasuje się wizualnie do każdej ściany, na której zostanie umieszczony. Urządzenie posiada również bardzo szeroki temperaturowy zakres pracy i sprawdza się bez zarzutu w temperaturach do 35 °C.

Przewodowy dzwonek czaszowy o niskim poborze prądu

Dzwonek czaszowy DNS 001 został fabrycznie przystosowany do pracy z instalacją elektryczną o znamionowym napięciu 230 V AC. Jest podłączany do sieci zasilającej w trybie przewodowym. Posiada jednak określony w specyfikacji producenta bardzo niski poziom poboru prądu, wynoszący 0,06 A. Jego wymiary w opakowaniu wynoszą 93 x 192 x 41 mm. Sam dzwonek posiada wymiary 71 x 116 x 40 mm oraz wagę 0,14 kg. Wykonanie czaszy z wysokiej jakości stali daje jednak dużą wytrzymałość, pomimo niewielkich rozmiarów. Dzwonek jest montowany w systemie natynkowym i został zaprojektowany w taki sposób, by montaż był możliwie jak najłatwiejszy. Każdy może go wykonać samodzielnie, ponieważ nie jest do tego potrzebna skomplikowana wiedza techniczna.

Bezpieczny dzwonek z certyfikatem CE

Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt został oznaczony certyfikatem CE. Daje on gwarancję producenta na bezpieczeństwo użytkowania oraz pełną zgodność z najwyższymi standardami ochrony zdrowia i środowiska. Dzwonek elektromechaniczny DNS 001 230 V spełnia normy wynikające z dyrektyw Nowego Podejścia Unii Europejskiej do produkcji wyrobów elektroniki domowej. Oznacza to, że używając go mogą być Państwo w pełni spokojni o swoje bezpieczeństwo.

Dzwonek elektromechaniczny DNS 001 230 V w sprzedaży wysyłkowej

Jesteśmy firmą, która działa na rynku materiałów elektrotechnicznych od 1999 roku. W naszej ofercie handlowej mamy produkty z wielu branż przemysłu elektrotechnicznego. Zapewniamy wysoką jakość sprzedawanych urządzeń dzięki korzystaniu wyłącznie z wyrobów najlepszych, renomowanych producentów.

Dzwonek czaszowy DNS 001 firmy Zamel oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie i sprzedaży internetowej, zapewniającej klientom najwyższą wygodę zakupów. Wysoką jakość prezentowanego produktu potwierdzamy gwarancją obowiązującą przez 24 miesiące. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo oczekiwać także bardzo szybkiej realizacji każdego złożonego zamówienia. Zakupione towary wysyłamy w ciągu 48 godzin. Zapraszamy do zakupu.

Dzwonek czaszowy elektromechaniczny z możliwością regulacji siły głosu, obudowa z tworzywa sztucznego.

 • Głośnośc: 

  85 dB

 • Kolor: 

  Biały

 • Napięcie: 

  230V

 • Rodzaj: 

  Dzwonek

 • Rodzaj sygnału dźwiękowego: 

  Dzwonek

 • Sposób montażu: 

  Natynkowy

 • Stopień ochrony IP: 

  20

 • Typ zasilania: 

  Przewodowy