Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: F&F

Automat zmierzchowy z sondą do załączania oświetlenia

Automat zmierzchowy z sondą służy do automatycznego załączania oświetlenia ulic, placów, wystaw, reklam, itp. o zmierzchu i wyłączania tegoż oświetlenia o świcie. Sondę zewnętrzną automatu umieścić w miejscu o stałym dostępie naturalnego światła dziennego, które zmianami swej intensywności będzie powodować załączanie i wyłączanie oświetlenia. Pora załączenia oświetlenia może być ustawiona przez użytkownika potencjometrem. Obrót w stronę "księżyca" - załączy później, obrót w stronę "słoneczka" - załączy wcześniej. Automat zmierzchowy posiada układ opóźniający załączenie i wyłączenie oświetlenia, niwelując w ten sposób wpływ zakłóceń (np. wyładowań atmosferycznych)  na pracę automatu.

Chcecie mieć zautomatyzowane włączniki i wyłączniki światła? Nie chcecie standardowych liczników czasowych, które trzeba regularnie ustawiać w związku ze zmianą długości dnia i nocy? Nasza firma wyszła naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując automaty zmierzchowe z sondą, czyli urządzenia reagujące na poziom oświetlenia w pomieszczeniu jak i na dworze. Dzięki nim nie musicie się martwić o oszczędność prądu czy też o włączanie oświetlenia o odpowiednich godzinach.

Automaty zmierzchowe

Automat zmierzchowy to błogosławieństwo. Kiedy słońce zacznie zachodzić,dziury na drogach stają się mniej widoczne, napisy na bilbordach się rozmazują, a wystaw sklepowych po prostu nie widać. Każdemu zdarza się zapomnieć włączyć światła, ale nie temu urządzeniu. Ono zadba by nocni przechodnie nie musieli iść po ciemku chodnikiem, a zaspani kierowcy w porę dostrzegą ewentualne przeszkody na drodze. Bilbordy i inne reklamy, często ustawione w trudno dostępnych miejscach zostaną oświetlone w odpowiednich godzinach bez straty energii oraz niepotrzebnego już wysiłku. Reklamy wyróżniające się w nocnym mroku przyciągną więcej potencjalnych klientów. Marzy się wam bajkowo oświetlona wystawa sklepowa? Jednak nie zawsze pamiętacie o włączeniu i wyłączeniu światła albo często nie macie na to czasu? Automat zmierzchowy zrobi to za was! Od teraz będziecie mogli zajmować się sklepem bez irytującego przypominacza w głowie o załączeniu światła o odpowiedniej porze.

Automat zmierzchowy z sondą AZH-S jest produktem popularnej i uznanej firmy F&F. Jest kompatybilny ze wszystkimi produktami tej marki, a jego wysoka jakość wykonania zapewni wam jego użyteczność na lata.

Automat zmierzchowy z sondą do załączania oświetlenia

Automat zmierzchowy z sondą do załączania oświetlenia działa na zasadzie pomiaru naświetlenia w danym miejscu poprzez specjalną sondę. W zależności od tego jak jasno jest na dworze bądź w pomieszczeniu automat będzie włączał i wyłączał podpięte do niego chociażby żarówki. Z pomocą wbudowanego specjalnego pokrętła możecie sobie ustawić czułość sondy, dzięki czemu po odpowiedniej regulacji urządzenie nie będzie zmieniało swojego ustawienia mimo przemiany pogody. Zapewni to jego odpowiednie działanie w czasie chwilowego deszczu czy zachmurzenia. Regulacja jest bardzo prosta, ogarnie ją nawet dziecko. W pokrętło wyglądające jak zwykła śruba należy włożyć płaski śrubokręt, a następnie obrócić w stronę "księżyca" jeśli zależy nam na opóźnionej i niegwałtownej reakcji lub na "słoneczko" kiedy chcemy szybszego załączenia się.

Pamiętajcie by podczas montażu wyłączyć prąd. Na pewno nikt by nie chciał zostać porażonym, a nam zależy na was - klientach. Pamiętajcie, bezpieczeństwo jest najważniejsze.

W naprawdę przystępnej cenie możecie nabyć to urządzenie, które posłuży wam lata oraz znacząco usprawni pracę bądź życie codzienne. Zapytacie się pewnie: jaki jest haczyk? Odpowiedź brzmi: nie ma! Automaty zmierzchowe to proste urządzenia, z których korzysta się na całym świecie, zatem możecie być pewni, że się nie zawiedziecie. Wybierzcie mądrze i uczyńcie swoje życie łatwiejszym, bo na pewno się nie zawiedziecie.

 • Liczba styków zwiernych: 

  1

 • Napięcie cewki: 

  230V

 • Obciążalność styków : 

  16A

 • Rodzaj napięcia cewki: 

  AC

Napisz opinię
2020-07-09 12:24:42 - Eryk

Fajny sklep z miłą obsługą. Doradzili mi, który automat wybrać. Jeśli chodzi o produkt to automat sprawuje się idealnie. Reklamy na zewnątrz same się załączają. Polecam

Ocena 5.00

Jakość: 
Wykonanie: 
Realizacja: 
Dostawa: