Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 16.00 PLN
Producent: Anteny

Mostek prostowniczy Gretza 25A

Oferujemy mostek prostowniczy Gretza do zabezpieczenia odbiorników prądu stałego przed zmianą kierunku zasilania. Mostki 25 A są przystosowane do zabezpieczania jakości prądu zasilającego układy i urządzenia zasilane prądem stałym o natężeniu 25 A. Oferowany mostek prostowniczy o oznaczeniu LXM004 25A jest wyposażony w 4 diody zabezpieczające urządzenie przed zmianą kierunku zasilania. 

Jak zamontować mostek prostowniczy Gretza?

Przedmiotem naszej oferty jest prosty i solidny prostownik dwupołówkowy zbudowany z 4 diod połączonych w układzie Gretza. Dzięki temu podłączenie mostka do układu zasilania urządzenia, w którym ma być zastosowany, nie sprawi żadnych problemów. Diody, do których należy podłączyć zasilanie odbiornika, oznaczono w typowy niebudzący wątpliwości sposób. Charakterystyczne rozmieszczenie diod mostka prostowniczego w układzie Gretza daje pewność, że podłączony prostownik będzie działać prawidłowo.

Ile kosztuje dobry mostek prostowniczy Getza 25A?

Dobry mostek prostowniczy 25A do zasilania odbiorników prądu stałego kosztuje około 5 zł. Za tą cenę użytkownik otrzymuje układ prostowniczy z diodami usytuowanymi w układzie Gretza, co znacznie ułatwia montaż mostka w układzie. Kalkulując koszt naprawy odbiornika, w którym można zastosować 4 diodowy układ prostowniczy Gretza do prądu o natężeniu 25A, warto wziąć pod uwagę, że koszt przesyłki mostka może przekroczyć wartość mostka. 

Mostek protowniczy Gretza 25A.

Mostek prostowniczy to pełnookresowy prostownik, zbudowany z czterech diod prostowniczych połączonych w specyficzny układ prostujący prą przy wykorzystaniu obu połówek napięcia przemiennego (prostownik dwupołówkowy). Mostki prostownicze stosuje się między innymi jako zabezpieczenie odbiorników stałoprądowych przed odwrotnym zasilaniem napięcia zasilania.