Wczytuję dane...

YDY

Dobry przewód YdY 

Przewody YdY to doskonałe wyposażenie do układania instalacji oświetleniowych i zasilających. Kable YdY w odpowiedniej specyfikacji można stosować w instalacjach jedno- i trójfazowych. Przewody tego typu są wykorzystywane do układania instalacji na stałe. W pomieszczeniach gospodarczych można je instalować bezpośrednio na tynku. Jednak kable YdY zazwyczaj są montowane pod tynkiem lub posadzką. W niektórych przypadkach zastosowanie przewodów YdY wymaga zastosowania kanałów kablowych. Nasza firma oferuje przewody YdY renomowanych producentów. Kable YdY dostępne w naszej dystrybucji to gwarancja jakości i trwałości oraz utrzymania parametrów znamionowych na całej długości układanej instalacji elektrycznej. 

Zastosowanie przewodów YdY 

Przewody YdY 5x6 tak jak pozostałe kable w specyfikacji YdY to wyposażenie do układania na stałe. Pięciożyłowe kable YdY stosuje się do układania instalacji zasilających urządzenia elektroenergetyczne oraz do budowy budynkowych i przemysłowych instalacji zasilających gniazdka elektryczne i oświetlenie. Przewody 5 żyłowe z żyłami o odpowiednim przekroju można zastosować jako kable połączeniowe pomiędzy łącznikami i do zasilania lamp domowych i przemysłowych wyposażonych w kilka sekcji świetlnych. 

Specyfikacja przewodów YdY

YdY do jeden z popularniejszych rodzajów przewodów, jakie są stosowane do układania instalacji elektrycznych zasilających urządzenia i oświetlenie. Pięciożyłowe przewody w YdY w odpowiedniej specyfikacji można też zastosować do układania instalacji zasilania trójfazowego. To przewody, które sprawdzają się w układach zasilania domowych kuchenek indukcyjnych i innych urządzeń zasilanych tak zwaną siłą, czyli prądem trójfazowym. Przewody YdY o większej średnicy np. 5x6 to doskonałe wyposażenie do zasilania bardziej zaawansowanych instalacji np. wyposażonych w dodatkowe urządzenia zasilane prądem trójfazowym, takie jak szybkie ładowarki do aut elektrycznych czy narzędzia lub wyposażenie ogrodowo-warsztatowe.

Przewody YDY służą do układania na stałe bezpośrednio w tynku lub pod tynkiem w pomieszczeniach suchych, a także w budynkach wykonanych z prefabrykatów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów