X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ELEKTROKABEL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Przewód o żyłach miedzianych, jednodrutowych o izolacji i powłoce z polwinitu, okrągły ogólnego przeznaczenie do układania na stałe.
Zalecane zastosowanie: do układania na stałe w urządzeniach elektrycznych pracujących w środowisku suchym i wilgotnym, do układania pod tynkiem i na tynku.
Napięcie znamionowe 450/750V
Żyły miedziane jednodrutowe, klasy 1, izolacja z polwinitu
Polecamy
0,96
PLN
PRZEWÓD DY 6 BRĄZOWY
2,32
PLN
PRZEWÓD DY 6 NIEBIESKI
2,32
PLN
PRZEWÓD DY 1 CZARNY
0,77
PLN
PRZEWÓD DY 1,5 NIEBIESKI
0,96
PLN
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
UCHWYT KABLOWY FLOP 10 OPAK 100SZT
9,43
PLN
UCHWYT KABLOWY FLOP 12 OPAK 100SZT
8,91
PLN
PRZEWÓD DY 1,5 CZARNY
0,96
PLN
PRZEWÓD DY 1,5 NIEBIESKI
0,96
PLN