Wczytuję dane...

OW

Cienkie przewody gumowe do zasilania urządzeń

Cienkie przewody elektryczne w izolacji gumowej to wyposażenie do zasilania przenośnych lub wolnostojących urządzeń elektrycznych. Kabel OW jest wyposażony w stosunkowo giętkie żyły miedziane, które gwarantują bardzo dobre parametry przewodności. Jednocześnie jako izolację w przewodach OW zastosowano elastyczną gumę. Dzięki gumie przewód staje się jeszcze bardziej elastyczny i giętki, co pozwala użytkownikom na swobodne układania kabla zasilającego urządzenie adekwatnie do potrzeb. 

OW kabel w izolacji gumowej

Przewody gumowe tego typu można stosować do zasilania urządzeń mobilnych, sprzętu AGD, lamp oświetleniowych oraz grzejników elektrycznych. Stosując kabel gumowy OW do zasilania urządzeń generujących znaczne ilości energii cieplnej, takich jak np. grzejniki elektryczne czy popularne farelki, trzeba pamiętać o tym, że przewód ten nie może dotykać źródła ciepła. Zbyt wysoka temperatura mogłaby uszkodzić izolację gumową, co doprowadziłoby do zwarcia i mogłoby spowodować uszkodzenie sprzętu. Przewody gumowe dostępne są w kilku wariantach, które różnią się między sobą liczbą oraz polem przekroju żył. 

Kup dobre przewody gumowe

Kable gumowe dostępne są w wersjach z dwoma, trzema, czterema i pięcioma żyłami, co pozwala na ich zastosowanie w wielu urządzeniach, które różnią się mocą, rodzajem zasilania i sterowania. Dobre przewody gumowe są produkowane przy zastosowaniu najwyższej jakości komponentów. Jednakowy przekrój żył kabla gumowego i odpowiednia grubość izolacji na całej długości krążka to podstawa zachowania parametrów zasilania we wszystkich urządzeniach i na każdej linii zasilającej.

Przewody OW stosowane są do zasilania ruchomych i przenośnych odbiorników domowych, rolniczych i warsztatowych o średnim poborze mocy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów