Wczytuję dane...

Kable elektryczne

Przewody i kable o wielu zastosowaniach

Przewody i kable pozwalają na bezpieczne i sprawne przesyłanie prądu od źródła zasilania do konkretnego odbiornika energii elektrycznej. Stanowią niezbędny element każdej instalacji elektrycznej – są niezastąpione podczas budowy i remontu. W naszym sklepie Klienci znajdą szeroki wybór kabli i przewodów o zróżnicowanych właściwościach, dzięki czemu bez problemu zakupią elementy potrzebne do ukończenia przeprowadzanych prac. 

Dostępne u nas przewody i kable wyróżniają się najwyższą jakością i spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Wśród oferowanych produktów znajdują się akcesoria wykonane z różnych materiałów (np. aluminium i miedź), jedno i wielożyłowe, z izolacją lub bez. Dzięki ogromnej liczbie przekrojów możliwe jest precyzyjne dostosowanie przewodów i kabli do wymaganego obciążenia. Zapewniamy kable o zróżnicowanej giętkości, długości i odmiennym zastosowaniu, dlatego możemy zaproponować rozwiązania dla niezwykle szerokiego grona Klientów. Stawiamy na pełne bezpieczeństwo i funkcjonalność, dlatego proponujemy produkty pochodzące jedynie od znanych i sprawdzonych marek, specjalizujących się w produkcji akcesoriów elektrycznych. 

Znajdujące się w naszych ofercie przewody i kable mają zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w przedsiębiorstwach bądź przemyśle. Symbole stanowiące oznaczenie poszczególnych modeli wskazują na ich kluczowe cechy. Dowiemy się z nich m.in. z czego została wykonana powłoka zewnętrzna, z jakiego materiału i w jaki sposób zbudowana jest żyła, czy przewód posiada izolację itp. Kwestia izolacji jest niezwykle istotna ze względu na zachowanie bezpieczeństwa użytkowania. Rodzaj izolacji musi być uzależniony od planowanego zastosowania przewodów czy kabli oraz warunków panujących w miejscu montażu. W ofercie posiadamy przewody i kable z izolacją m.in. z różnych rodzajów gumy (mieszanka gumowa, guma silikonowa, guma EPR), polietylenu, polwinitu, silikonu, specjalnego PCV bądź z zaporą przeciwwilgociową. 

Praktyczne akcesoria do przewodów i kabli

Bezpieczne i komfortowe korzystanie z przewodów i kabli wymaga czasem użycia wielu praktycznych akcesoriów. Niektóre z nich przydają się podczas montażu i wykończenia instalacji elektrycznej, inne okazują się niezwykle wygodne w trakcie codziennego użytkowania różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. 

Jedynym z akcesoriów, których nie może zabraknąć zarówno w mieszkaniu, jak i na budowie lub w biurze, jest przedłużacz. W naszym sklepie znajdą Państwo bezpieczne przedłużacze renomowanych marek, w wielu wersjach, dostosowanych do zróżnicowanych warunków użytkowania. Wśród innych niezbędnych elementów wymienić można m.in. koryta grzebieniowe, mufy kablowe, rury termokurczliwe, a także podstawki, opaski oraz listwy. 

Nasze przewody i kable to prosty sposób na bezpieczne korzystanie z urządzeń RTV i AGD, urządzenie przydomowego warsztatu, hali produkcyjnej czy biura. Chociaż każdy sprzęt posiada staranne oznakowanie, ułatwiające znalezienie optymalnego modelu, w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą załogą. Pomożemy w wyborze odpowiednich akcesoriów, zgodnie z planowanym zastosowaniem. 

Kable teleinformatyczne, antenowe, specjalistyczne, przewody YDY, YDYP, OMY / OWY, YKY, YAKY

Przewody i kable jakie posiadamy w ofercie sklepu są to produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach hurtowych. Przewody i kable sa podzielone na kilka kategorii tematycznych w zależności od zastosowania, takich jak: przewody LgY służą do układania w pomieszczeniach suchych narażonych na drgania, kable teleinformatyczne służą do budowy sieci teleinformatycznych, kable antenowe są wykorzystywane do wykonywania instalacji telewizji kablowej i antenowej, przewody YDY i YDYP służą do układania na tynku lub pod tynkiem w pomieszczeniach suchych, przewody OMY / OWY znajdują zastosowanie do małych odbiorników przenośnych, przewody OW służą do odbiorników rolniczych, warsztatowych i domowych o średnim poborze mocy, kable YKY służą do układania w ziemi, kanałach, kablach. .

Sortuj według:
Wyświetl po produktów