Wczytuję dane...

Rozdzielnice elektryczne

Rozdzielnica elektryczna do domu lub mieszkania

Rozdzielnica elektryczna jest niezbędnym elementem każdej instalacji elektrycznej. Dzięki niej możliwe jest prawidłowe rozdzielenie energii elektrycznej, jej przetwarzanie i przesyłanie. Umożliwia regulowanie pracy urządzeń i parametrów aparatury w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom – jest to możliwe dzięki zastosowaniu m.in. bezpieczników, ograniczników i wyłączników. 

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór rozdzielnic odpowiednich do zastosowania wewnątrz budynku, idealnych do zamontowania w prywatnym domu lub mieszkaniu. Mamy w ofercie modele przystosowane do prądu o niskim napięciu i natężeniu, często wystarczającym w przypadku budownictwa mieszkalnego. 

Dobrej jakości rozdzielnica elektryczna zbudowana jest z trwałego tworzywa sztucznego. W asortymencie mamy też modele m.in. z blachy stalowej. Dzięki dostępności rozdzielnic o zróżnicowanej budowie (m.in. tablicowa i skrzynkowa) i wykończeniu (kilka wersji kolorystycznych, pełne lub transparentne drzwiczki) znajdą Państwo model optymalnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. 

Rozdzielnica elektryczna do użytku przemysłowego

Rozdzielnica elektryczna używana w obiektach przemysłowych lub trudnych warunkach musi zapewniać wyjątkowo skuteczną ochronę przed awarią czy porażeniem prądem. Dla wymagających Klientów przygotowaliśmy pochodzące od renomowanych producentów rozdzielnice hermetyczne, wykonane np. z wytrzymałego tworzywa sztucznego „ABS”, wykazującego świetną odporność na wysoką temperaturę. 

Oprócz szerokiej gamy rozdzielnic o różnych wymiarach, przystosowanych do użytkowania w przestrzeniach o zróżnicowanym charakterze, oferujemy także najwyższej jakości elementy pozwalające na samodzielny montaż rozdzielnicy lub wymianę czy uzupełnienie brakujących części. Znajdą u nas Państwo niezbędne do maskowania otworów w ścianie i zapewniające wygodny dostęp do aparatury drzwiczki rewizyjne, zapewniające bezpieczeństwo zamki do szafek czy takie akcesoria jak zaślepki, puszki do złącz bądź obudowy. 

Obudowy, rozdzielnice energii elektrycznej, drzwiczki rewizyjne

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia bogatej oferty rozdzielnic jakie posiadamy. Rozdzielnice służą do podziału / rozdziału energii elektrycznej. Montujemy w nich aparaty na szynach. Rozdzilnice w związku z przeznaczeniem i dostępnym miejscem możemy montować natynkowo i podtynkowo. W naszej ofercie znajdą Państwo rówżnej wielkości rozdzielnice, wykonane z różnych materiałów. np. plastikowe, metalowe.

Szafki rozdzielcze, rozdzielnice budowlane, obudowy i drzwiczki rewizyjne jakie posiadamy sprawią że każda instalacja elektryczna może zostać wykonana z produktów jakie posiadamy. Takie produkty sa niezbędne do prawidłowego wykonania instalacji elektrycznej w mieszkaniu, domu, bloku czy innych obiekatch użyteczności publicznej. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów