Wczytuję dane...

Puszki elektryczne

Puszka łączeniowa podtynkowa i natynkowa

Puszka łączeniowa elektryczna to ważny element instalacji elektrycznej, pozwalający na stworzenie funkcjonalnej, wygodnej i bezpiecznej przestrzeni do łączenia przewodów elektrycznych. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne puszki elektryczne od renomowanych marek, wyróżniające się wykonaniem z wytrzymałych materiałów, trwałe, gwarantujące bezpieczne i komfortowe codzienne użytkowanie.

Puszka łączeniowa podtynkowa to najczęściej stosowany rodzaj puszki instalacyjnej. Znajduje ona swoje zastosowanie zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak też w przedsiębiorstwach i przestrzeniach publicznych. Oferujemy Państwu szeroką gamę modeli o różnej głębokości, szerokości i wysokości, w wielu kolorach i o zróżnicowanych kształtach, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni do konkretnego zastosowania. Przygotowaliśmy dla Klientów także wysokiej jakości puszki łączeniowe natynkowe. 

Puszka łączeniowa hermetyczna 

Puszka łączeniowa hermetyczna cechuje się wyjątkową szczelnością i odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne. Dlatego puszki instalacyjne hermetyczne znajdują swoje zastosowanie na zewnętrz budynków czy w pomieszczaniach w szczególny sposób narażonych na wilgoć, drgania lub wysokie temperatury. Posiadamy w ofercie puszki hermetyczne bezhalogenowe i halogenowe, z dławikami lub bez, o różnym stopniu ochrony IP. 

Puszka łączeniowa elektryczna – przydatne akcesoria

Do takiego elementu jak puszka łączeniowa elektryczna można u nas dokupić szereg praktycznych akcesoriów. Dzięki nim możliwe będzie optymalne dostosowanie instalacji do konkretnych potrzeb i uczynienie jej nie tylko funkcjonalną, ale i estetyczną, w pełni dopasowaną do otaczającej ją przestrzeni. 

W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości złączki, umożliwiające mocne łączenie przewodów w taki sposób, by zajmowały jak najmniej miejsca. Posiadamy także pierścienie dystansowe, pozwalające na prawidłowe i równe umiejscowienie elementów instalacji, niezbędne dekle, oznaczniki do zacisków czy końcówki kablowe. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów