Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 500.00 PLN

Kup cały komplet !

Eltech
UCHWYT UZ-13
0,46 PLN
Eltech
ZŁĄCZKA ZLC-13
0,58 PLN

Białe rury PCV do tras kablowych 

Oferujemy białe rury z PCV do prowadzenia tras kablowych. Rury plastikowe tego typu są też stosowane w instalacjach CO. Twardy granulat PCV zastosowany do produkcji rur zapewnia im wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zaletą rur plastikowych jest ich trwałość i sztywność. Dzięki temu sprawdzają się doskonale jako kanały tras kablowych. Są łatwe w montażu i nie wymagają zaawansowanych prac przygotowawczych. Mogą być montowane pod warstwą wykończeniową posadzek, ścian i stropów. Zastosowanie rur PCV do prowadzenia tras kablowych ogranicza ryzyko uszkodzenia trasy podczas realizacji prac budowlanych i wykończeniowych. Dzięki temu ułożona trasa kablowa zachowuje drożność kanału, co jak pokazuje praktyka, nie zawsze jest możliwe w przypadku montażu kanałów elastycznych.

Rura plastikowa o długości 3 metrów i średnicy 13 mm

Sztywna rura plastikowa o długości 3 metrów pozwala na szybki montaż długich odcinków tras kablowych. Oferowane rury są przeznaczone do montażu w konkretnych plastikowych uchwytach montażowych. Lekka i sztywna konstrukcja pozwala ograniczyć liczbę punktów podparcia do minimum, co znacznie przyspiesza czas realizacji całego projektu. Rury z PCV mogą być docinane na wymiar. Można je łączyć za pomocą systemowych łączników, kolanek i trójników. Zastosowanie rur z tworzywa do układania tras kablowych to jedna z tańszych metod prowadzenia profesjonalnych instalacji elektrycznych. Zalety tego rozwiązania to niska cena, dostępność komponentów, w tym złączek, trójników, kolanek i uchwytów montażowych oraz gwarancja drożności zamontowanego kanału.

Rury sztywne typu RL 320N 13mm, przeznaczone są do ochrony i prowadzenia przewodów izolowanych lub kabli w instalacjach elektrycznych na zewnątrz oraz wewnątrz budynku. Rury te produkowane są z twardego granulatu PVC. Długość 1 szt. wynosi 3m. 

Tylko odbiór osobisty!

 • Długość (mm) : 

  3000

 • Kolor: 

  Biały

 • Rodzaj materiału: 

  Tworzywo sztuczne

 • Szerokość (mm) : 

  13