Wczytuję dane...

Taśmy

Dobre taśmy elektroizolacyjne

Oferujemy jakościowe taśmy elektroizolacyjne wykonane z jakościowego tworzywa, które doskonale izolują odsłonięte żyły przewodów elektrycznych. Nasza taśma izolacyjna to wyposażenie dedykowane do realizacji prac konserwacyjnych oraz do oznaczania przewodów i żył kabli w trakcie układania i modyfikacji instalacji elektrycznych. Oferujemy taśmy termoizolacyjne wykonane z samogasnącego PVC.

Warto dodać, że taśmy izolacyjne są odporne na intensywne działanie promieniowania słonecznego, zmieniające się temperatury oraz wilgoć. Dzięki temu oferowane przez nas taśmy izolacyjne można stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Cena taśmy różni się w zależności od szerokości rolki, ilości powierzchni przyczepnych oraz marki. 

Taśma malarska i tynkarska 

Podczas realizacji robót elektrycznych często przydaje się taśma do mocowania, maskowania i zabezpieczania przewodów elektrycznych. Dobrym rozwiązaniem do zabezpieczania tymczasowo ułożonych przewodów elektrycznych, w tym kabli zasilających i przedłużaczy do zasilania narzędzi i innych urządzeń wykorzystywanych w miejscu realizacji prac, jest solidna taśma malarska. 

Dobra taśma do maskowania i zabezpieczania przewodów jest dostępna w naszym sklepie. W przypadku realizacji prac polegających na układaniu przewodów w płytach kartonowo-gipsowych dobrym rozwiązaniem do naprawy powierzchni, w której wykonano bruzdy do osadzenia przewodów, może okazać się elastyczna taśma tynkarska do naprawy pęknięć i zabezpieczania bruzd w powłokach tynkarskich i płytach kartonowo-gipsowych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów