Wczytuję dane...

Uchwyty

Uchwyty do mocowania kabli

W ofercie sklepu Eltech Poznań dostępny jest pełny katalog uchwytów do mocowania kabli do ściany, stropu czy podłogi. Uchwyty do mocowania kabli różnią się wielkością i udźwigiem. Oferujemy uchwyty do mocowania pojedynczych przewodów oraz większe przystosowane do montażu kanałów kablowych w formie rurek z tworzywa. Oferowane przez nas uchwyty do przewodów elektrycznych to wyroby z jakościowego tworzywa. Mocowania do kabli dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Klienci mogą wybierać pomiędzy uchwytami do montażu natynkowego i podtynkowego,

Uchwyty do przewodów elektrycznych

Oferujemy solidne polipropylenowe uchwyty do montażu natynkowego układanych przewodów. Uchwyty są dostępne m.in. w kolorze białym, co pozwala na ich zastosowanie we wnętrzach. Oprócz tego można je montować także pod dodatkowymi osłonami. Uchwyt składa się z solidnej podstawy, którą mocuje się do podłoża oraz z szerokiego mocnego paska z ząbkami, który zabezpiecza się w taki sposób jak typowe opaski zaciskowe. Nasze uchwyty do przewodów elektrycznych można stosować także do montażu rurek, w tym kanałów kablowych typu peszel. Alternatywa są uchwyty z zapinką, która umożliwia uchwycenie przewodu lub kanału kablowego o określonej średnicy. 

Uchwyty do naciągów napowietrznych

Dobrym rozwiązaniem do mocowania przewodów zawieszonych jest stosowanie dodatkowych uchwytów do naciągów napowietrznych. Uchwyt w formie solidnej stalowej śruby skutecznie utrzymuje odpowiednie naprężenie zawieszonych przewodów, co umożliwia ich bezpieczną eksploatację. Nasza śruba hakowa to jedna z częściej stosowanych rozwiązań do realizacji solidnych naciągów napowietrznych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów