Wczytuję dane...

Opaski

Plastikowe i metalowe opaski na kable elektryczne

Oferujemy szeroki wybór opasek zaciskowych do organizacji i oznaczania przewodów elektrycznych. W ofercie Eltech Poznań dostępne są jakościowe opaski na kable marki Ergom i Trytyt. Opaski kablowe występują w kilku wariantach różniących się długością i szerokością opasek. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy opaskami o długości od 50 mm do 780 mm. 

Szerokość najkrótszych opasek mierzy od 2,5 mm, użytkownicy z powodzeniem mogą dobierać szersze opaski kablowe, w ofercie dostępne są modele o szerokości do 60 mm. W ofercie sklepu Eltech Poznań dostępne są opaski zaciskowe na przewody elektryczne wykonane z jakościowego tworzywa oraz z ocynkowanej stali. Warto dodać, że stalowe opaski marki Trytyt to doskonałe wyposażenie do realizacji połączeń wyrównawczych, które stanowią ważny element z punktu widzenia biernej i czynnej ochrony przeciwpożarowej.

Zastosowanie opasek na kable elektryczne

Opaski na kable elektryczne to wyposażenie do organizacji, montażu i oznaczania układanych przewodów elektrycznych. Plastikowe opaski do kabli dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, w tym w kolorze białym, czarnym i przezroczyste. 

Opaski z tworzywa mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wybierając opaski kablowe do montażu na zewnątrz, warto zainwestować w model wykonany z tworzywa odpornego na intensywne promieniowanie słoneczne. 

Opaska elektryczna z blachy ocynkowanej to rozwiązanie do montażu wyłącznie w pomieszczeniach, w których panuje niski poziom wilgoci. Opaski tego typu stosuje się do realizacji tzw. połączeń uziomowych, stąd ich potoczna nazwa – opaska uziomowa. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów