Wczytuję dane...

Mufy

Mufa kablowa do łączenia i izolowania przewodów

Oferujemy mufy elektryczne do łączenia przewodów w sieci niskiego napięcia do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynków. W ofercie dostępne są mufy kablowe do wszystkich typowych zastosowań. Oferujemy mufy do połączeń przewodów ziemnych i oraz odpowiednie dodatkowo uszczelnione wkładem żelowym mufy do połączeń przewodów narażonych na działanie pyłu, błota i wody. Każda mufa jest wyposażona w odpowiednie złącza śrubowe do trwałego łączenia przewodów. Złącze wraz z połączonymi przewodami osłania solidna obudowa z tworzywa, które zabezpiecza mufę do kabli przed uszkodzeniem mechanicznymi zerwaniem połączenia.

Mufa kablowa z żelowym wkładem uszczelniającym

Żelowa mufa do kabli to wyposażenie dedykowane do połączeń narażonych na wnikanie ciał stałych, w tym drobnych frakcji pyłów i cieczy. Mufa żelowa została wyposażona w specjalną obudowę w kształcie cylindrycznym, w której umieszczono wkład żelowy, który doskonale izoluje łączone przewody. Profilowane uszczelki żelowe umożliwiają odpowiednie ułożenie łączonych przewodów i poszczególnych żył. Mufa jest wyposażona w zestaw łączników ze złączami śrubowymi. Mufa żelowa może skutecznie uszczelnić połączenie przewodu o przekroju do 50 mm2.

Mufy do uszczelniania połączeń i końcówek

W ofercie naszego sklepu dostępne są również akcesoria do łączenia i zabezpieczania przewodów różniących się ilością i przekrojem żył. Oferujemy mufy do zabezpieczania końcówek kabli, są dostępne w formie głowic tzw. głowic i kapturków. Izolację termokurczliwą do przewodów i pojedynczych żył o różnej średnicy oraz redukcję do prowadzenia dodatkowych obwodów.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów