Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 16.00 PLN
Producent: BAKS

Korytka kablowe do układania tras kablowych

Oferujemy solidne koryta kablowe renomowanego producenta akcesoriów do układania tras kablowych – firmy Baks. Koryta tego typu są stosowane w obiektach mieszkalnych i przemysłowych. Elementy są wykonane z jakościowych perforowanych profili stalowych. Lekka sztywna i wytrzymała konstrukcja umożliwia ograniczenie do minimum ilości punktów podparcia, co znacznie przyspiesza czas montażu koryt kablowych. Korytka kablowe Baks zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było w nich bezpiecznie układać kable pracujące pod stałym napięciem. 

Budowa korytek kablowych na kable

Szerokie perforowane korytko na kable umożliwia ułożenie koło siebie kilku obciążonych przewodów. W większości przypadków szerokość koryta kablowego Baks KGR150H42/2 pozwala na dobre wentylowanie ułożonych obok siebie przewodów, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo intensywnie eksploatowanej instalacji elektrycznej. Perforacja koryta kablowego Baks umożliwia wentylowanie ułożonych w nim przewodów, dzięki temu ciepło generowane przez mocno obciążoną instalację jest skutecznie odprowadzane do otoczenia. Ponadto, perforacja umożliwia wygodny montaż korytek kablowych do wsporników nośnych oraz mocowanie w kanale kablowym akcesoriów do łączenia i organizowania przewodów układanych w kanale kablowym. 

Montaż korytek kablowych do układania tras kablowych

Dużą zaletą koryt kablowych Baks jest prosty montaż. Pojedyncze koryto kablowe Baks mierzy 2 metry długości. Jest wykonane ze sztywnego i lekkiego profilu stalowego. Materiał jest odporny na korozję powodowaną wilgocią i niektórymi środkami chemicznymi stosowanymi w przemyśle. Dzięki temu trasy kablowe można montować bez konieczności dodatkowego zabezpieczania metalowych elementów środkami antykorozyjnymi. Długie solidne profile mogą być montowane na minimalnej liczbie wsporników. Ilość wsporników przypadających na pojedynczy element KGR150H42/2 dobiera się adekwatnie do obciążenia, czyli ilości, rodzaju i przekroju przewodów, które mają być ułożone na danym odcinku trasy kablowej.

 

Korytko metalowe KGR150H42/2 141617 (sztuka=2m) do prowadzenia tras kablowych.
Brak możliwości wysyłki tylko odbiór osobisty.

 • Długość (mm) : 

  2000

 • Głębokość (mm): 

  42

 • Kolor: 

  Srebrny

 • Rodzaj materiału: 

  Stal cynkowana

 • Szerokość (mm) : 

  150