Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: KARLIK

Obudowy bezpiecznikowe - obudowa bezpiecznikowa 8 modułowa z zerem

Niniejsza kategoria zawiera szeroką ofertę zawierającą obudowy bezpiecznikowe. Bez względu na to, czy jesteś w pracy, czy w domu korzystasz z całej sieci elektrycznej. Abyś mógł w każdym momencie skorzystać z dowolnego sprzętu elektrycznego, musi on być w gotowości, oraz być podłączony do instalacji elektrycznej, za pomocą której prąd jest odpowiednio rozdzielony, by nie pojawiały się przeciążenia. Tylko za sprawą właściwie dobranej i należycie działającej rozdzielnicy elektrycznej, jest to możliwe. Zawarte w niej aparaty rozdzielcze gwarantują, że obwody elektryczne są umiejscowione w taki sposób, by były odseparowane od siebie i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Dodatkowo rozdzielnice modułowe wyposażone są w wyłączniki, które będą odpowiedzialne za odcięcie dopływu energii w przypadku zaistnienia usterki lub awarii instalacji.

Obudowy bezpiecznikowe - odpowiednia ochrona obwodów elektrycznych

Obudowa bezpiecznikowa wykonana jest najczęściej w formie kwadratowej lub prostokątnej białej skrzynki. Jej zadaniem jest zabezpieczenie obwodów przed kurzem, wodą lub innymi uszkodzeniami pokroju mechanicznego. Wykonane są najczęściej z metalu, plastiku, tworzywa ABS lub innych wytrzymałych na uszkodzenia materiałów. Zaleca się, aby rozdzielnica modułowa schowana była w ścianie, dzięki czemu będzie jeszcze bardziej chroniona. W naszym sklepie internetowym dostępne są również modele natynkowe, które posiadają jeszcze lepsze parametry ochronne, idealnie będą się sprawdzały powieszone na ścianie. Jest także możliwość umieszczenia ich we wnęce i obudowania np. ażurowymi lub drewnianymi drzwiczkami.

Obudowy bezpiecznika do domu i do firmy

Obudowy bezpiecznikowe oferowane w naszej firmie, doskonale sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach, ale również np. w lokalach usługowych. Liczba modułów w poszczególnych rozdzielnicach odpowiada możliwości rozmieszczenia i podziału obwodów.

W naszej ofercie można znaleźć obudowy bezpiecznikowe, które będą mogły być zastosowane na budowach, w domach oraz obiektach przemysłowych. Ogromny wybór asortymentu w sklepie internetowym sprawi, że każdy  znajdzie odpowiednią obudowę bezpiecznikową, w najlepszej cenie na rynku.


 • Głębokość (mm): 

  80

 • Kolor: 

  Biały

 • Liczba modułów: 

  8

 • Liczba rzędów: 

  1

 • Materiał: 

  Tworzywo sztuczne

 • Sposób montażu: 

  Natynkowy

 • Stopień ochrony IP: 

  30

 • Szerokość (mm): 

  150

 • Szyna DIN: 

  Tak

 • Wysokość (mm): 

  160

Napisz opinię
2020-07-09 11:53:59 - 

Produkt bardzo dobrej jakości. Obudowa posiada odpowiednie atesty i nie ma co oszczędzać na zdrowiu kupując tanie zamienniki. Jestem zadowolony z zakupów w tym sklepie i polecam bo maja szybką wysyłkę.

Ocena 5.00

Jakość: 
Wykonanie: 
Realizacja: 
Dostawa: