Wczytuję dane...

Zabezpieczenia

W dziale aparatury przemysłowej znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia oraz aparaty wykorzystywane m.in do instalacji elektrotechnicznych, które wykorzystywane są nie tylko w przemyśle, ale też w każdym domu. W naszym sklepie dostępne są styczniki, transformatory, wyłączniki silnikowe oraz zabezpieczenia, których opis znajdziesz poniżej.

Zabezpieczenia - w naszej hurtowni znajdziesz bogaty wybór zabezpieczeń instalacji elektrycznych. Zabezpieczenia wykorzystywane są nie tylko przy procesach przemysłowych, ale też do instalacji elektrycznych, z których każdy z nas korzysta na co dzień w swoim domu. Wybór sprawdzonych urządzeń z tej kategorii zapewni w Twoim domu i firmie pewne i bezpieczne korzystanie. Produkty dostępne u nas w sklepie pochodzą od doświadczonych i pewnych producentów. Gwarantujemy najlepszą jakość sprzedawanych urządzeń.

Pamiętaj, że tylko dobrej jakości produkty spełnią swoją funkcję i nie będą stanowiły zagrożenia dla Ciebie i Twoich bliskich.

Jakie zabezpieczenia oferujemy?

  • - bezpieczniki (topikowe oraz radiowe);
  • - ograniczniki mocy;
  • - wyłączniki transformatorowe;
  • - rozłączniki;
  • - wkładki małogabarytowe;

Dokładna specyfikacja dostępna jest po wybraniu konkretnego produktu. Dzięki szerokiemu asortymentowi bez problemu znajdziesz odpowiednie zabezpieczenie do swojej instalacji. Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest wielomiesięczną gwarancją - informację o dokładnym czasie gwarancji znajdziesz w specyfikacji. Jeśli nie jesteś pewien, który produkt będzie odpowiedni zapraszamy do kontaktu. Umożliwiamy również bezpłatny zwrot lub wymianę zakupionego urządzenia jeśli zajdzie taka konieczność. Oferujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w pozostałych działach, w których znajdziesz m.in sprzęt przydatny do założenia monitoringu czy montażu alarmów, oświetlenia, puszki, złączki, kable i wiele innych. Posiadamy ponad ponad 20 letnie doświadczenie. Umożliwiamy naszym klientom zakupy stacjonarne - w naszych sklepach w Bytowie i Szamotułach, gdzie doświadczeni pracownicy pomogą wybrać odpowiednie produkty. Zachęcamy też do skorzystania z zakupów online  - towar wysyłamy szybko na terenie całego kraju.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów