Wczytuję dane...

Złączki Wago

Złączki instalacyjne WAGO zapewniają komfort montażu wielu przewodów w każdej instalacji elektrycznej i są powszechnie stosowane zarówno w automatyce przemysłowej, jak i elektrotechnice. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz bardzo szeroki wybór złączek, który pozwoli dobrać odpowiedni produkt do potrzeb Twojej instalacji.

Bezpieczne złączki WAGO

Złączki WAGO wyposażone w nowoczesne samozaciski i dźwignie umożliwiają łączenie przewodów różnych rodzajów i przekrojów, a ich konstrukcja sprawia, że są w pełni bezpieczne i idealnie nadają się do szybkiego montażu. Dzięki nim możesz połączyć wiele przewodów także w instalacji przy ograniczonej przestrzeni. Skutecznie łączą różne rodzaje przewodów typu drut i linka, są wyposażone w mechanizmy zapobiegające możliwości samoczynnego otwarcia.

Złączki WAGO - szeroki zakres zastosowania

Złączki WAGO dzięki swej uniwersalności posiadają bardzo szeroki zakres zastosowania. Znakomicie sprawdzają się zarówno przy budowie systemów oświetleniowych w domach mieszkalnych czy budynkach komercyjnych, jak i w systemach bezpieczeństwa. Są wykonane z przezroczystego tworzywa dającego dobrą widoczność miejsc styku przewodów, a dodatkowym ułatwieniem przy instalacji są kolorowe elementy właściwe poszczególnym typom, co daje możliwość bezbłędnej i szybkiej identyfikacji, pozwalając właściwie zastosować je przy montażu także osobom, które nie mają specjalistycznej wiedzy technicznej.

Nowoczesne i zaawansowane technologicznie złącza oferowane w naszym sklepie to produkty liderów na rynku połączeń wykorzystywanych w rozwiązaniach przemysłowych i elektrotechnicznych, firm Trytyt i Wago. Nazwy producentów są gwarancją najwyższej jakości i niezawodności na długi czas.

Sprawdź i zamów produkty w naszym sklepie

W sklepie internetowym naszej hurtowni elektrycznej ELTECH-POZ możesz szybko i łatwo nabyć złączki WAGO dopasowane do potrzeb Twojej instalacji elektrycznej. Produkty oferujemy w wygodnej dla każdego klienta sprzedaży wysyłkowej oraz w atrakcyjnych cenach i z krótkim czasem realizacji każdego zamówienia. W przypadku dostępności towaru w magazynie realizacja trwa w większości przypadków 48 godzin, a zakupione produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów