Wczytuję dane...

Złączki śrubowe

Dlaczego warto zaopatrzyć się w oferowane przez nas złączki śrubowe?

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją różnorakich materiałów elektrotechnicznych. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży stawiamy na produkty najlepszej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Jedną z kategorii produktów oferowanych przez nas są złączki śrubowe. Są one jednymi z najlepszych rozwiązań technologicznych dotyczących łączenia kabli. Dzięki swojej uniwersalności pozwalają znacząco zredukować koszty zakupów wielu rodzajów końcówek i złączy.

Wykorzystanie śrub podczas montażu przewodów pozwala na wygodne i szybkie łączenie kabli o dowolnej szerokości żył. Kolejnym aspektem jest łatwość łączenia kabli dzięki złączkom śrubowym - dokonuje się jej za pomocą klucza imbusowego bądź śrubokrętu. Kolejnym atutem jest wykorzystanie zrywalnych śrub, pozwalających na wykorzystanie ich do dowolnego rodzaju kabli.

Złączki śrubowe - jednomodułowe i wielomodułowe

W naszej ofercie znajdują się złączki jednomodułowe i wielomodułowe (listwy). Pozwala to na łączenie ze sobą przewodów w dowolnej konfiguracji, zależnie od potrzeb. Dzięki naszej różnorodnej ofercie gwarantujemy, że znajdziesz u nas poszukiwany przez Ciebie produkt, spełniający Twoje wymagania. Zastosowanie tworzyw sztucznych, jak i odpowiednich metali pozwala na zachowanie najlepszych standardów wykonania naszych produktów.

Nasza oferta bogata jest w wiele rodzajów złączek. Pozwala to na wybranie odpowiedniego produktu, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem. Wiele instalacji elektrycznych wymaga do poprawnego działania produktów z naszej oferty. Dokonując zakupu w naszej firmie masz pewność, że kupujesz sprawdzone produkty. Na wiele z nich udzielona jest gwarancja. dzięki czemu nie musisz martwić się o ewentualne usterki w przyszłości.

Nasze produkty możesz nabyć za pomocą sklepu internetowego, jak i odwiedzając jeden z naszych sklepów stacjonarnych, znajdujących się w Szamotułach i Bytkowie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. Życzymy Państwu udanych zakupów w naszym sklepie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów