Wczytuję dane...

Świetlówki

Świetlówki ledowe od renomowanych producentów

Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego w sklepie znajdą Państwo świetlówki ledowe od wiodących producentów. Stawiamy przede wszystkim na modele ze szklaną obudową, wyróżniające się wysokim stopniem bezpieczeństwa, szerokim kątem świecenia i światłem rozproszonym w równomierny sposób. Zapewniamy bogatą gamę świetlówek LED, dzięki czemu każdy Klient wybierze produkt w pełni dostosowany do swoich potrzeb, oczekiwań i budżetu. 

Świetlówki ledowe to prosty sposób na optymalizację zużycia energii. Niski pobór energii w połączeniu z długą żywotnością i mocnym światłem to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy, bez konieczności rezygnacji z komfortu. Nic dziwnego, że świetlówki ledowe stosowane są zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i zakładach pracy czy miejscach publicznych. Wysokiej jakości świetlówki ledowe z powodzeniem można wykorzystać podczas aranżacji wielu wnętrz. Połączone z odpowiednimi oprawami doskonale wkomponują się w przestrzenie urządzone w stylu industrialnym, ale także w klasyczny wystrój.

Nowoczesne świetlówki LED

Nowoczesne świetlówki ledowe działają na podobnej zasadzie jak tradycyjne świetlówki starszej generacji, jednak ich parametry użytkowe są bez porównania lepsze. Jedna z podstawowych różnic polega na wydzielaniu bardzo niewielkiej ilości ciepła, w przeciwieństwie do „zwykłych” świetlówek. Dzięki temu energia elektryczna zużywana jest na oświetlenie pomieszczenia, a nie na emitowanie ciepła. Dodatkowo dioda ledowa osiąga pełną jasność od razu po uruchomieniu, możemy cieszyć się jej cichą pracą i ciągłym widmem światła, co daje niezwykły komfort użytkowania. 

Świetlówki ledowe - sklep internetowy

Oświetlenie to jeden z działów naszej działalności, o które szczególnie dbamy. Nasz sklep proponuje świetlówki liniowe, kompaktowe oraz ledowe. Zapewnią one Państwu niezastąpione źródło światła, a przy tym oszczędność energii elektrycznej. Zajmujemy się dystrybucją świetlówek cenionych na rynku producentów, takich jak Phillips, OSRAM, Brilux, Kanlux czy świetlówka led Kobi. Dzięki temu można być pewnym długiego czasu żywotności zakupionych towarów i wysokiej jakości. Ze względu na szeroki wachlarz towarów znajdują one zastosowanie w domach, miejscach pracy, ale też przykładowo w transporcie publicznym. Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych nabywców, jak i kupujących hurtowo. Wszystkie świetlówki sklep internetowy proponuje w konkurencyjnych cenach. Stali klienci kupujący większe ilości świetlówek mogą liczyć na korzystne rabaty. Zapewniamy szybką i profesjonalną dostawę zamówionych produktów oraz gwarancję do 24 miesięcy.

Modele i parametry świetlówek

W naszym sklepie internetowym dostępne są zarówno tradycyjne świetlówki liniowe, jak i świetlówki LED, które bez problemu można traktować jako zamienniki. Oferujemy również modele kompaktowe 2-pionowe o różnych kształtach bańki (np. nerki). W asortymencie posiadamy produkty o mocy od 8W do 58W. Świetlówki występują również w zróżnicowanych długościach, np. świetlówka LED 18W 120 cm czy Phillips Master TL-D Super 80 o długości 59 cm. Produkty są dostępne w różnych barwach światła. W zależności od preferencji Klientów sprzedajemy świetlówki o barwie białej ciepłej, zimnej lub neutralnej. Klosze wykonane z matowego szkła zapewniają przyjemne dla oka światło. Zamawiającym, którym zależy na dużej jasności, polecamy wybór wysokiej mocy, wraz z którą wzrasta wartość lumenów. Kupując świetlówki, zalecamy zwrócić uwagę na rozmiar gwintu. Parametr ten umieszczamy w nazwie produktów, np. świetlówka led 18w T8 lub świetlówka 21W T5.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i regularnych zakupów. Z przyjemnością służymy Państwu pomocą.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów