Wczytuję dane...

Żarowe

Źródła światła żarowe

Przedstawione przez nas produkty w kategorii źródła światła żarowe są niezbędne dla każdego domu, czy biura. Żarówki są używane powszechnie przez większość z nas.

Czym właściwe jest żarówka?

Żarówka, czyli inaczej lampa żarowa, jest źródłem światła elektrycznego. Jej elementem, który świeci jest włókno wykonane z materiału, który jest trudno topliwy. Może to być np. grafit, platyna czy wolfram. Żarowe źródło światła, zawdzięczamy Brytyjczykom. Co do konkretnego nazwiska wynalazcy zdania są podzielone jedni uważają za ojca żarówki Thomasa Edisona, jednak faktycznie patent jako pierwszy uzyskał Joseph Wilson Swan.

Elektryczność niezbędna

Obecnie nikt z nas nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania bez prądu. Żarowe źródło światła, jakim jest żarówka od czasów Edisona i Swana przeszła długą drogę technologiczną. Żarówki tradycyjne posiadają żarzące się włókno, które pod wpływem energii elektrycznej daje światło. Konieczne jest umieszczenie włókna w próżniowym pojemniku lub takim, który jest wypełniony mieszanką gazów m.in. szlachetnych.

Tradycyjne źródła światła żarowe wypierane przez technologie LED

W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy tradycyjne źródła światła żarowe, na małym i dużym gwincie. Posiadamy także bogaty asortyment żarówek LED i halogenów. Najbardziej popularne są żarówki E14 oraz E27, oczywiście posiadamy je w swoim asortymencie.

Kolorowe źródła światła żarowego

Światło jakie emitują źródła światła żarowe jest zbliżone do słonecznego. Główną cechą światła, jakie dają nam żarówki cechuje dobry wskaźnik wiernego oddania barw przedmiotów, które oglądamy. Żarówki nie dają światła stroboskopowego, świecą jednostajnie. Źródła światła żarowego mogą dawać światło w różnych odcieniach, ciepłym albo zimnym. Odcienie ciepłe to kolory żółci, zimne światło ma lekki odcień fioletu.

W naszej ofercie proponujmy szeroki wybór źródeł światła żarowego, wśród których każdy znajdzie ten idealny model żarówki świecącej ulubionym kolorem światła. Dzięki temu każdy z nas będzie mógł oświetlić swoją przestrzeń do życia rodzinnego i pracy. Dystrybucja źródeł światła to jeden z przedmiotów naszej specjalizacji. Nasza firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, na którego zdobycie złożyła się ciężka praca, nauka oraz pasja do tego, czym się zajmujemy. Dzięki temu staramy się wyszukać dla Państwa najlepsze jakościowo produkty w bardzo korzystnych cenach. Bo u nas to zawsze klient jest najważniejszy, dlatego w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy na zakupy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów