Wczytuję dane...

Specjalistyczne źródła światła

Nasza oferta przedstawia nie tylko podstawowe źródła światła, jakim są świetlówki, żarówki ledowe czy żarowe, ale również wysoce specjalistyczne inne elementy oświetlenia. Oferujemy produkty tylko renomowanych producentów, takich jak PHILIPS czy LEDVANCE – światowy lider w dziedzinie oświetleń. Dzięki temu dajemy gwarancję jakości oraz niesamowitej trwałości. Sklep internetowy ELTECH-POZ zajmuje się sprzedażą produktów pochodzących tylko od sprawdzonych i cenionych dostawców. Tutaj profesjonalne elementy oświetlenia do swojego domu znajdzie nie tylko klient detaliczny, ale z powodzeniem w źródła światła specjalistyczne zaopatrzą się również wszelkie firmy budowlane stawiające większe i mniejsze fabryki, hale, obiekty usługowo-handlowe, czy budynki użyteczności publicznej.

Żarniki metalohalogenowe i lampy metalohalogenkowe stosowane w przemyśle

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą internetowego sklepu ELTECH-POZ. Szczególnie polecanym przez nas oraz przez zadowolonych klientów produktem w tej kategorii jest żarnik metalohalogenowy. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia, ponieważ żarniki montuje się zarówno w zamkniętych przestrzeniach, jak i również w przestrzeniach otwartych. Lampy te bardzo chętnie używane są do oświetleń powierzchni sklepowych, hal sportowych, czy innych obiektów handlowych, ponieważ gwarantują dobre, podobne do dziennego światło, przede wszystkim łagodne dla oczu. Żarniki metalohalogenowe stosuje się coraz częściej również w oświetleniu witryn sklepowych, charakteryzuje je niski pobór prądu, dzięki czemu to wysoce korzystna opcja w przypadku konieczności ciągłego użytku takiego światła.

Chcąc zapewnić odpowiednie oświetlenie w halach przemysłowych bądź innych większych obiektach, zachęcamy do wypróbowania źródła światła specjalistycznego, jakim jest lampa metalohalogenkowa 400W E-40. Gwarantujemy  zadowolenie z tego typu oświetlenia, ponieważ jest to sprawdzone od lat profesjonalne źródło światła używane w obiektach przemysłowych, ale nie tylko. Przez wysoki poziom mocy, lampy te używa się również do zewnętrznego oświetlenia większych, nie tylko zabytkowych budynków.

Żarówki do piekarnika

ELTECH-POZ w swojej ofercie posiada również żarówki odporne na wysokie temperatury, niezbędne przy montażu oświetlenia w piekarnikach i piecykach kuchennych. Oferowana przez nas żarówka PHILIPS 15W E14 odporna jest na temperatury sięgające nawet 300 stopni, dzięki czemu zapewnia wysokie bezpieczeństwo i trwałość.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów