Wczytuję dane...

Obudowy puste

Puste obudowy antenowe i skrzynki instalacyjne

Oferujemy pełen zakres profesjonalnego osprzętu elektroinstalacyjnego. W naszej ofercie dostępne są między innymi wysokiej jakości puste obudowy antenowe oraz skrzynki rozdzielni, które można wykorzystać do montażu zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Oferowane przez nas puste obudowy antenowe i skrzynki rozdzielni to wyposażenie wykonane z jakościowego tworzywa i komponentów stalowych oraz drewnianych. 

Proste w montażu obudowy antenowe

Nasze skrzynki i obudowy antenowe są odporne na intensywne promieniowanie słoneczne oraz działanie zmieniających się warunków atmosferycznych. Jednocześnie obudowy są lekkie i proste w montażu oraz do adaptacji do potrzeb wynikających z projektu danej instalacji antenowej czy elektrycznej. W ofercie dostępne są obudowy puste i antenowe przystosowane do montażu natynkowego. Wszystkie dostępne modele posiadają solidne zawiasy. 

Kontrola dostępu do urządzeń zamontowanych w pustej obudowie antenowej

Warto dodać, że puste obudowy antenowe mogą być zamykane na klucz, co pozwala na kontrolę dostępu do elementów w nich zainstalowanych. Wymiary pustych obudów antenowych umożliwiają zamontowanie w nich większości podzespołów instalacji antenowej i elektrycznej. W przypadku bardziej rozbudowanych systemów dobrym rozwiązaniem może okazać się montaż zespołu pustych obudów antenowych. Co ważne, konstrukcja i materiał, z którego wykonano oferowane w naszym sklepie produkty tej kategorii, umożliwia ustanowienie połączenia pomiędzy komponentami zamontowanymi w zespole pustych obudów antenowych składającym się z ich dowolnej ilości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów