Wczytuję dane...

Puszki do ścian pustych

W ofercie naszego sklepu ELTECH-POZ znajdą Państwo bogatą ofertę najwyższej jakości puszek do ścian pustych od wiodącego producenta firmy Simet.  Oferujemy produkty wykonane z najlepszej klasy surowców, co przekłada się na ich wytrzymałość oraz możliwość użytkowania przez długi okres czasu. Wśród dostępnych produktów znajdą Państwo nie tylko puszki do ścian pustych, ale także wkręty do montowania puszek oraz pozycjoner do puszek. Asortyment naszego sklepu pochodzi od uznanych, profesjonalnych producentów. Największą popularnością w tym dziale cieszą się puszki do ścian pełnych w standardowym wymiarze 60 mm. Podczas remontu lub budowy domu warto zainwestować w odpowiednie produkty, które posłużą przez wiele długich lat. Dzięki ELTECH-POZ możesz zainwestować w solidne produkty w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się dystrybucją pełnej gamy puszek z możliwością łączenia szeregowego jak i puszek wielokrotnych.

Puszki do ścian pustych w ELTECH-POZ - zapoznaj się z naszymi produktami

Puszki firm takich firm jak Simet i Pawbol , to nie wszystkie produkty, jakie znajdą Państwo w tej kategorii. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty, które będą odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom. Posiadamy bardzo szeroką gamę puszek do ścian pustych o głębokości: 40 mm, 45 mm, 50 mm, 60 mm oraz 61 mm. Nasza oferta jest również zróżnicowana kolorystycznie. Puszki do ścian pustych dostępne są w kolorach: białym, niebieskim oraz pomarańczowym. Co więcej, posiadają one również różne kształty: kwadratowe, okrągłe lub owalne oraz rozmiary: począwszy od 80 mm, skończywszy na 340 mm. Umożliwi to dopasowanie ich do każdego rodzaju ściany. Dzięki naszym produktom Twoje mieszkanie będzie wyglądać tak, jak zaplanowałeś. Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany oraz aktualizowany, a my ciągle podążamy za obecnymi trendami w celu zapewnienia naszym Klientom jak najbardziej nowoczesnych rozwiązań. 

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów możesz zamówić go bez wychodzenia z domu! To my bierzemy na siebie odpowiedzialność zapakowania przedmiotu, jego transport oraz dostarczenie. Stacjonarnie znajdujemy się w Szamotułach koło Poznania. Posiadamy kadrę najlepiej wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Ci w wyborze najlepszych produktów do Twojego mieszkania. Serdecznie zapraszamy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów